reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ech.. czego to już nie wymyślą...

reklama
no sluchawki to z trudem, ale moge sobie wytlumaczyc, ze ktos chce posluchac dzidziusia, ale ta poduszka beznadzieja; a wlasciwie jak sie podlozy normalna to przecie bedzie to samo ;D Ja z pewnoscia na te aukcje sie nie zapisze ;D
 
Hehh..., obojętne co, obojętne jak byle tylko zarobić. Co te pieniądze robią z ludzi. Porażka..
Pozdrowionka ;D
 
Zapytam sie koleżanki z Londynu ile takie "cudeńka" kosztują. Tak z ciekawości. A ona też od niedawna ciężarna, wiec pewnie poszpera w sklepikach. Posłuchać to bym chciala, ale za 600 zl?????
 
chyba padnę... :laugh: :laugh: :laugh: jejuuuu co za dziwne pomysły... słuchaweczki to jeszcze fajniutki bajer, choć drogi ale poduszka???? o mamo...
 
hahaha, moja mama w moim albumiku robiła mi takie odciski w miarę jak stópki i rączki rosły i używała do tego w pieknych kolorkach akwarelek i mam mnóstwo ładnych pięczątek wśród moich zdjęć ;)
 
reklama
Buehehe..... ubawiły mnie te wszystkie wynalazki - no ale czego to się nie wymyśli, żeby zbijać kasę :D :D :D - tylko jakoś chętnych nie widać :D :D
 
Do góry