reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Edukacja - warsztaty, targi, ciekawe strony internetowe, książki...

reklama
Mother & Baby targi mather & baby POLECAM !!
22 – 23 czerwca 2013 - WARSZAWA (teren Wyścigów Konnych)
24-25 sierpnia 2013 – Kraków (Błonia krakowskie)
 
27 czerwiec 2013
Świadoma Mama intymnie - Lublin

Miejsce: Lublin
Prowadzenie: aktorka Paulina Holtz
Czas trwania: 17.00 - 20.00
Opis:
Bezpłatne warsztaty z udziałem ekspertów adresowane do kobiet w ciąży i obecnych Mam - Świadoma Mama intymnie już 27.06.2013 w Lublinie!

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Aby zarejestrować się na spotkanie należy kliknąć "szczegóły" i (po wcześniejszej rejestracji na portal), zarejestrować się na spotkanie, wypełniając formularz.

W razie problemów z rejestracją, prosimy o przesłanie danych na maila info@swiadomamama.pl

Link do strony: Najbliższe wydarzenia | Świadoma Mama
 
Kto ma blisko to warto skorzystać

Jeśli jesteś w ciąży, to przyjdź koniecznie 28 lub 29 czerwca br. do Centrum Handlowego AKS w Chorzowie na akcję bezpłatnych badań USG 3D/4D - "Simin w trosce o kobietę ciężarną i jej dziecko". W czasie imprezy będzie możliwość wykonania bezpłatnego badania USG 3D/4D, porozmawiania z położnymi, Międzynarodowym Konsultantem Laktacyjnym a także z anestezjologiem, który opowie o znieczuleniu zewnątrzoponowym. Każda przyszła mama otrzyma od Śląskiego Instytutu Matki i Noworodka niespodziankę.
Partnerem akcji jest woda Ustronianka z jodem, doskonała dla kobiet w ciąży.

kobiety w ciąży - Śląski Instytut Matki i Dziecka
 
Mogłybyście polecić mi jakąś książkę, w której dokładnie opisane jest jak "dojrzewa" noworodek? Jakie zachodzą zmiany psychiczne u tak małego człowieczka, no np. że w tym i tym miesiącu zaczyna widzieć, wtedy i wtedy rozpoznaje... Mam dużo poradników, ale chciała bym poczytać o tym co to moje dziecko będzie umiało na danym etapie rozwoju :-)
 
reklama
Tosienka wydaje mi sie, ze pierwszy rok zycia dziecka - 730 stron - pozycze na dniach od kolezanki to mam nadzieje, zdaze polowe doczytac moze ;)
 
Do góry