reklama

Edukacyjne kolorowanki dla dzieci

Temat na forum 'Moje hobby' rozpoczęty przez Barbara_1980, 10 Wrzesień 2008.

1. Barbara_1980

Barbara_1980 Początkująca w BB

Zapraszam do stworzenia listy z edukacyjnymi kolorowankami dla dzieci.
    Mój typ:
    Kolorowe Obrazaki - Edukacyjne kolorowanki, malowanki, rysowanki

Info:
    Profesjonalnie stworzone obrazki do kolorowania dla dzieci (ssaki, gady, płazy, ptaki, owady, owoce, warzywa, kwiaty, drzewa, samochody, samoloty, literki, cyferki). Kolorowanki w formacie pdf (najwyższa jakość wydruku).

:-);-):tak::-D:wściekła/y::zawstydzona/y::szok::no::-p:laugh2::crazy::rofl2::happy::nerd::sorry2::dry::angry::baffled::-p

2. Donatella

Donatella mama Kacperka

Bardzo fajne obrazki do kolorowania :tak::tak::tak:.
    Dzięki Barbara _1980 :-):-):-)

3. reklama
  4. anka1980

anka1980 Początkująca w BB

Hejka :).

Według mnie super kolorowanki są na http://www.miastodzieci.pl/kolorowanki/ . Ładne i dopracowane.
    Z portali edukacyjnych, moim faworytem jest SuperKid . Są kolorowanki, łamigłówki dla dzieciaków - zarówno online jak i do wydruku. Dla starszaków jest dział dla wczesnoszkolnych - łącznie z zadaniami z polskiego, matematyki czy przyrody. Fajna sprawa. Są też bajki, opowiadania i wierszyki. Poza tym moja Asia uczy się dzięki temu serwisowi angielskiego, a od jakiegoś czasu też rosyjskiego i niemieckiego. Minus to abonament, ale jak dla mnie warto.

5. marianka1972

marianka1972 Początkująca w BB

6. mafitka

mafitka Początkująca w BB

Ja z kolei lubie kupowac gry planszowe dla swojego dziecka ze sklepu aratak.com.pl oboje bardzo lubimy w nie grac.

Ostatnia edycja: 24 Kwiecień 2009
  7. jola28

jola28 Zaciekawiona BB

8. szara

szara Aktywna w BB

Fajne linki podałyście z których sobie skorzystałam w podziękowaniu podam wam link na zbadanie potencjału swojej kreatywności. Polecam krótki i fajny :-)
    Login | Facebook

9. redd

redd Początkująca w BB

to ja też od siebie podrzucę przydatnego linka:
    http://www.kreacjeredds.pl

Można przedstawić tam swoją wizję świata Redd's i wygrać wycieczkę do Mediolanu.

Dziękuję za wspólną zabawę i zapraszam do dalszej zabawy przy tym konkursie.

10. reklama
  11. sybilka23

sybilka23 Zaciekawiona BB

12. Gosiaczek07

Gosiaczek07 Początkująca w BB

[FONT=&quot]To ja ze swojej strony dorzucę kolorowanki z dzidziusiowa, wszystkie tutaj: kolorowanki dla dzieci, Asterix, Animki i inne postaci z bajek ;-)
    [/FONT]

Poleć forum