reklama

edysk

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2006r.' rozpoczęty przez ivka76, 18 Luty 2008.

1. ivka76

ivka76 Fanka BB :)

Rozmawiałyśmy na jednym wątków na temat wymieniania się tym, czego nasze dzieci słuchają.

Każda z Was, która chciałaby z tego korzystać, proszona jest o pisanie do mnie na priv lub gadu - wyjaśnię jak się tam dostać i jak wrzucać swoje zasoby.

2. inkaa5

inkaa5 Marcowa mama Miłoszka

ivka ja jestem zainteresowana, nawet bardzo :)
    przesłałam ci info na gg
    dzięki

3. reklama
  4. ivka76

inkaa nic na gadu nie ma, więc może lepiej pisz na priv

5. ivka76

Na edysku trochę rzeczy już jest :-)

Jeśli plik jest duży to bardzo proszę, spakujcie go najpierw rarem lub zipem i dopiero wrzućcie na dysk.

6. ivka76

Te dziewczyny, które wzięły ode mnie namiary na edysk niech napiszą, proszę, czy ściągnęły sobie to, co było dostępne do dnia dzisiejszego, gdyż chciałabym tamto pousuwać, a wrzucić kolejne rzeczy.

Czekam na info :-)

7. ivka76

W tej chwili do dyspozycji są 3 dyski, kto nie ma kompletu danych do wszystkich niech woła :-)

Zawartości nie ruszam do końca przyszłego tygodnia, więc jest sporo czasu na ewentualne dodanie lub zabranie. :-)

8. ivka76

Niestety muszę ruszyć część zawartości dysków, bo sporo przekroczyliśmy limit :baffled: Zrobię to jutro wieczorem, więc bierzcie szybko, co tam jeszcze chcecie :-)

9. ivka76

Dyski "posprzątane" :-)

Teraz Wy wrzucajcie co macie, ja chwilowo nie mogę kontynuować...

10. reklama
  11. ivka76

Czy któraś z Was potrzebuje jeszcze czegoś do słuchania dla dzieci?

Piszcie, bo nie wiem czy wrzucać nowe rzeczy, a innych poza moimi na dyskach nie znalazłam :baffled:.

12. azik

azik Gość

chyba coś dorzuciłam na edysk.

w folderze bekaper/azik

Poleć forum