reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

edysk

ivka76

Fanka BB :)
Miasto
Wrocław ul. Poleska
Rozwiązania
0
Rozmawiałyśmy na jednym wątków na temat wymieniania się tym, czego nasze dzieci słuchają.

Każda z Was, która chciałaby z tego korzystać, proszona jest o pisanie do mnie na priv lub gadu - wyjaśnię jak się tam dostać i jak wrzucać swoje zasoby.

reklama

inkaa5

Marcowa mama Miłoszka
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
ivka ja jestem zainteresowana, nawet bardzo :)
przesłałam ci info na gg
dzięki

ivka76

Miasto
Wrocław ul. Poleska
Rozwiązania
0
Na edysku trochę rzeczy już jest :-)

Jeśli plik jest duży to bardzo proszę, spakujcie go najpierw rarem lub zipem i dopiero wrzućcie na dysk.

ivka76

Miasto
Wrocław ul. Poleska
Rozwiązania
0
Te dziewczyny, które wzięły ode mnie namiary na edysk niech napiszą, proszę, czy ściągnęły sobie to, co było dostępne do dnia dzisiejszego, gdyż chciałabym tamto pousuwać, a wrzucić kolejne rzeczy.

Czekam na info :-)

ivka76

Miasto
Wrocław ul. Poleska
Rozwiązania
0
W tej chwili do dyspozycji są 3 dyski, kto nie ma kompletu danych do wszystkich niech woła :-)

Zawartości nie ruszam do końca przyszłego tygodnia, więc jest sporo czasu na ewentualne dodanie lub zabranie. :-)

ivka76

Miasto
Wrocław ul. Poleska
Rozwiązania
0
Niestety muszę ruszyć część zawartości dysków, bo sporo przekroczyliśmy limit :baffled: Zrobię to jutro wieczorem, więc bierzcie szybko, co tam jeszcze chcecie :-)

ivka76

Miasto
Wrocław ul. Poleska
Rozwiązania
0
Czy któraś z Was potrzebuje jeszcze czegoś do słuchania dla dzieci?

Piszcie, bo nie wiem czy wrzucać nowe rzeczy, a innych poza moimi na dyskach nie znalazłam :baffled:.

reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry