reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Egzotyczne wakacje

reklama
Ostatnio czytałam że nie brakuje paliwa czy lekarstw, i że turyści są bezpieczni. Widzialam że Nadal sprzedają wycieczki.

Gdziekolwiek 😂
Powiem szczerze, ze z tego co sie orientuje to biura podrozy wycofaly oferty na Sri Lanke przynajmniej do konca wiosny. Moze widzialas na terminy letnie?
Ze swiezych info wiem ze Tajlandia znow wprowadza obowiazek szczepien. Nie jestem teraz na biezaco bo juz jestem na L4, ale jakby co mozna mnie pytac sprawdze🙂
Edit sprawdzilam swieze info z dzis jednak nie beda wprowadzac ponownie testow. takze mozna podrozowac bez szczepien i testow.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Powiem szczerze, ze z tego co sie orientuje to biura podrozy wycofaly oferty na Sri Lanke przynajmniej do konca wiosny. Moze widzialas na terminy letnie?
Ze swiezych info wiem ze Tajlandia znow wprowadza obowiazek szczepien. Nie jestem teraz na biezaco bo juz jestem na L4, ale jakby co mozna mnie pytac sprawdze🙂
Edit sprawdzilam swieze info z dzis jednak nie beda wprowadzac ponownie testow. takze mozna podrozowac bez szczepien i testow.
Tak, teraz sprawdziłam, oferty od końca kwietnia na wakacje na Sri Lance
 
Do góry