reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Egzotyczne wakacje

nata001

Mama Julki
Dołączył(a)
3 Styczeń 2010
Postów
2 775
Miasto
Olsztyn
Dziewczyny pozwoliłam sobie założyć nowy wątek , mamy już polskie morze, mazury, a gdzie jechać z maleństwem dalej.

Piszcie polecajcie, mile widziane namiary
 
reklama
Dziewczyny pozwoliłam sobie założyć nowy wątek , mamy już polskie morze, mazury, a gdzie jechać z maleństwem dalej.

Piszcie polecajcie, mile widziane namiary


dziewczyny, a nie za duzo tych watkow wakacyjnych
widze ze ruch na watkach nie jest jakis nadzwyczaj wzmozony , a watkow mimo to przybywa...no nic- ciekawe kto sie w góry wybiera
nie to zebym sie czepiala- ale mysle ze jeden watek wakacyjny dalby rade.ale zadecydujmy wspolnie, bo ja jestem tym troche podirytowana
 
kamisia już rozmawiałyśmy z dziewczynami że zrobimy oddzielne wątki na różne miejsca a za jakiś czas wronka albo aniam zklecą to w jeden wątek a narazie jest tak żeby łatwiej było odszukać
 
kamisia ja w pierwszym wątku wpisałam info o urlopach zagranicznych i nie moderatorki skasowały więc założyłam wątek.
 
he he, a ja zagladam dzis na forum i widze nowy watek. czytam i wlasnym oczom nie wierze: EROTYCZNE WAKACJE. mysle sobie - niezle laski pojechaly. ale po chwili czytam jeszcze raz i widze, ze to jednak "tylko" egzotyczne... glodnemu pewnie chleb na mysli:p

a propos wyjazdow zagranicznych, bo wybieramy sie niedlugo na Slowacje. juz sie boje podrozy bo oczywiscie autem smigamy, ale mam nadz ze Mlody da rade:)
 
Ja przyłączam się do pytania Naty ponieważ nie możemy się zdecydować gdzie jedziemyw sierpniu. Myślałam o Grecji lub o Włoszech, jeśli Grecja to chyba nie kontynentalna bo zbyt gorąco.
Macie jakieś miejsca godne polecenia?
 
he he, a ja zagladam dzis na forum i widze nowy watek. czytam i wlasnym oczom nie wierze: EROTYCZNE WAKACJE. mysle sobie - niezle laski pojechaly. ale po chwili czytam jeszcze raz i widze, ze to jednak "tylko" egzotyczne... glodnemu pewnie chleb na mysli:p

a propos wyjazdow zagranicznych, bo wybieramy sie niedlugo na Slowacje. juz sie boje podrozy bo oczywiscie autem smigamy, ale mam nadz ze Mlody da rade:)


no to nie pozostaje nic innego jak Jamajka albo Kuba
 
Nie wiem, czy Morze Kaspijskie jest wystarczajaco egzotyczne. Przepiekn przyroda, przyjazny klimat, a i ceny przystepne...

No i gdybym miala wybrac sie na wakacje pod palmami odpuscilabym sobie Europe i wybralabym sie na ktoras z wysp na morzu karaibskim. Tyle, ze lepiej nie celowac w letnie miesiace, bo goraco i wilgoc bardzo duza - ale ja tak lubie.
 
reklama
http://www.itaka.pl/wczasy/grecja/kreta/hotel_sirios_village_1941.php

ja polecam ten hotel. Byłam tam 2,5 roku temu i było super. Wszystko pod dzieci zrobione, 90% ludzi to rodziny z dziećmi. Fajne animacje wieczorne i te w ciagu dnia (my wtedy nie korzystaliśmy, bo Igor miał 2 lata dopiero, ale wieczorne bardzo mu się podobały). Ośrodek to taka wioska domków. Wokół piękne ogrody, plac zabaw, dwa baseny, basen mniejszy ze zjeżdzalnią i brodzik. Dyży wybór jedzenia również dla dzieciaków.
Jedyny minus to fakt, że do plaży trzeba dojść około 10 minut.
 
Do góry