reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Egzotyczne wakacje

reklama
Trochę odświeżę wątek. Po poście annaoj zaczęłam się za eurocampem rozglądać. Nęci mnie maj we Włoszech, ale jak to wygląda w praktyce. Cenę zakwaterowania mogę sobie policzyć, ale ile liczyć na paliwo w dwie strony, ile na wyżywienie? Podpowiedzcie bywalczynie :-)
 
U nas wyszło za paliwo , winiety , autostrady ok 1100 zł w obie strony , auto pali ok 8 listrów .
Co do żarcia ja mam rzeczy które lubię we włoszech , a są takie których nie trawię .
Także ja wożę mięcho , troszkę rzeczy na kanapki , pieczywo :-D:-D
Tam są wielkie lodówki , ładujesz swoje dobra w zamrażalnik i jest cacy .
Oczywiście są i tacy co wszystko tam kupują , ale to kwestia co kto lubi i ile chce wydać .
żarcie jest droższe nić u nas , ale można przeżyć . :tak:
Ogólnie ja kampy polecam , dla dzieci uważam że jest to większa frajda niż hotel :tak:
Do włoch droga jest dobra , jest w miarę blisko także polecam :tak:
A kampy są naprawdę super urządzone i jest na nich wszystko co potrzeba .
Jak coś to pytaj , bo ja we włoszech byłam na trzech Annaoj też na kilku to coś zawsze podpowiemy .
 
Od wczoraj siedzę, czytam i myślę. Wstępnie obstawiam Gardę i Bella Italia. Dużo dobrego o tym kampingu piszą. Nawet termin jest w drugiej połowie maja, bo początek maja wydaje mi się mniej pewny z pogodą. Najgorzej boję się drogi. My mało mobilni, najdalej w góry jeździliśmy bez dzieci jeszcze. Plus taki że od nas to 99% autostrada do Werony.
A jakie kampingi wy polecacie?
 
Bella italia ma dla mnie jeden minus dla mnie ogromny - nie podgrzewane baseny :no:
Zimna woda jest straszliwie , moje dzieciaki nie chciały włazić . Dwa domki sa tak postawione że ludzie sobie w okna zaglądają . W marinie gdzie byłam w tym roku , one stoją jakoś na skos i przez okno , to co najwyżej auto sąsiada widziałam . Dla mnie kemping średni .
Z zalet blisko autostrady , w pieknym miasteczku .
Dużo atrakcji jeśli ktoś lubi w pobliżu - gardaland , aqua park , zoo itp , park linowy itp .
No i garda jest przecudna- plaża kamienista .
Plac zabaw też dość marny .
 
Polecam
Marina di venezia .
Pra del tori , bo znam dużo osób które były .
Te co Annaoj byłam w tamtym roku też fajny - bo ogladałam :-D
To było Garden paradiso .

Byłam jeszcze w san francesco , ale to było 9 lat temu . Mieszkałam w ich domku murowanym na resztę średnio zwróciłam uwagę - place zabaw itp , bo nie miałam dzieci
 
A co jeszcze , w marinie mimo 3 tyś domków i miejsc na namioty była cisza :tak: w bella italia wszyscy mieli wszystko w dupie , jeżdżą autami jak tylko się ludziom chce - w czasie sjesty też :no: Po drodze na basen nie ma chodnika , tylko lezie się po ulicy między autami . :no:
Co w Marinie jest nie do pomyślenia . Wszędzie są chodniczki , a w czasie sjesty nie ma prawa żadne auto przez kemping przejechać - poza meleksami obsługi . kemping jest w przepięknym lesie piniowym . :tak:
W Bella italia człeowiek jak na patelni , przynajmniej w strefie euro camp .
Kolejka jak przyjechaliśmy :no: na domek czekaliśmy z godzinę ( ponoć tak jest zawsze ) w marinie to trwało może 15 min . takie pierdoły które mnie wnerwiły , a byłam tam całe 3 dni .
 
A wszyscy ta belle italia zachwalają. Kurcze, napaliłam się na Gardę. Pani z eurocampu jeszcze mi w tym terminie San Vito i Del Garda znalazła. Wiesz może coś na ich temat?
 
Onka nie wiem bo nie byłam
MOże ludzie nie byli w innych nie wiem . Albo mnie tak ta marina rozpuściła.
Bo z tego co mi powiedzieli w euro campie , to jeden z ich najlepszych kampów, a w tej okolicy ponoć najlepszy .
Ale poznałam osoby co kilka razy już były w bella , bo lokalizacja rzeczywiście jest rewelacyjna .
Na ile chciecie jechać ? Bo jak na dłużej to fajnie zaliczyć dwa .
Ja sobie w tym roku bardzo chwaliłam , bo z mariny promem do wenecji jest 25 min i można zwiedzić , a potem właśnie ta garda . Z jednego na drugi jest 2h jazdy .
A no i za co jeszcze lubię euro camp ? W innych często trzeba wysprzątać cały domek na błysk . Tutaj tylko kuchnię , wiadomo nikt syfu nie zostawia , ale nie ma dużo do zrobienia .
Mój mąż ma dokładnie tą samą opinię jak ja .
Na bank na cały urlop bym tam nie pojechała .
 
Ostatnia edycja:
reklama
Onka nie wiem gdzie czytałaś opinie ?
Ale przed momentem doczytałam jeszcze o problemach z leżakami , bo nad jeziorem to nie bardzo jest się tam jak kąpać i w sumie prawda .
 
Do góry