reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Egzotyczne wakacje

onka83

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Styczeń 2010
Postów
798
Miasto
Szczecin
Rozwiązania
0
Dziękuję Ci aniam za wszystkie opinie. Zabiłaś mi ćwieka, bo wymarzyłam sobie Gardę. Opinie czytałam w sumie w różnych miejscach i w większości były pozytywne. Niestety nad Garda, to ten kamping najbardziej pod dzieci zrobiony, inne są bardziej kameralne, ale też atrakcji mniej. No nic, myślę dalej. Coś muszę do końca tygodnia postanowić.
 
reklama

aniam141

Wrześniowe mamy 2008
Dołączył(a)
17 Luty 2008
Postów
11 412
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Onka tak niby pod dzieci , ale placyk nie za ciekawy , a nad samą Gardą za bardzo się nie wykąpiesz :tak: Przynajmniej przy bella italia . Tak jest cień cały dzień i kamyczki , co akurat mało przeszkadza , ale kąpiących się mało , raczej ludzie basen oblegają .
Może innym się podoba , ale dla mnie na dłuższy pobyt odpada , z wyżej wymienionych przyczyn . Jakos nie lubię ludziom przede wszystkim w okna zagladać i jak mi ktoś zaglada :tak:
Baseny są ładne i placyk na nich też jest ładny . Ale reszta jak napisałam , a wierz mi że ja jakąś tam hrabianką nie jestem :tak: Na kampach też już byłam , więc mam jakieś tam porównanie czego można się spodziewać . Mój mąż ma te same odczucia - na kilka dni tak , na dłużej nie warto .

Mój mąż włąsnie mówi do mnie tak - co kto lubi wspominając kolesia z piwem opalającego się na środku betonowej alejki z browarem :-D Cały dzień skubany tak leżał między domkami :-D
 
Dołączył(a)
14 Styczeń 2020
Postów
7
Rozwiązania
0
Takie pytanie wymaga pieniędzy, więc znalezienie dodatkowego źródła pieniędzy nie jest takim złym pomysłem
 
Do góry