reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Eko-bazarek, czyli kupię, sprzedam, oddam

Anyolki

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Czerwiec 2009
Postów
674
Cześć,
myślę, że jednak przyda się osobny temat do handlu i wymian.

Ja mam do sprzedania dwie pieluchy, o takie:
Lulu Nature - Dodo - bynajmniej nie ptak ;-) | GadżetoMama
do tego dwa otulacze: Otulacz-Biały-KUP 1 drugi otrzymasz 50% taniej!, Tots Bots - ekoMaluch
Gratis dam jeden prefold bambusowy i jeden wkład z flipa (taki polarowo mikrofibrowy) - bardzo chłonne.
Cena duża, bo nowy komplet kosztuje 238, a jest mało używany i w stanie idealnym (jedyną wadą jest plama, która jest na wkładce konopnej - wyszła po pierwszym praniu, była to jakaś skaza fabryczna). Chciałabym za to 200 złotych. Ich zaletą jest wielkość - wystarczą do końca pieluchowania. Mogę dorzucić dużo tetry (takiej starego typu, nie targającej się)
Mam też używane wkładki laktacyjne. Jedne są firmy Imse Vimse (jest ich 6), drugie też szwedzkie, firmy Ullrike, też jest ich 6. Są bawełniane, bez folii itp. Ich stan jest niemal idealny: uprane, uprasowane, czekają. Jeśli ktoś jest zainteresowany, proszę o kontakt. 50 złotych.
Pozdrawiam!
 
reklama
to ja rowniez sie dorzuce z oferta sprzedazy. Mam do sprzedania dwie kieszonki coolababy - wzorkowe . Jak w przypadku monokoloru przecieki byly nagminne tak te jeszcze sie spisuja . Sprzedam same kieszonki bez wkladow. OBie za 30 zl pojedyncze po 16 zl kazda. Mało uzywane.


zdjecia dodam wieczorem .
 
do ti Maksiu dal mi wycisk :) juz dodaje.
aha musze zmienic cene - wlasnie teraz zobaczylam ile kosztuja nowe:
za sztuke bez wkladow 18 zl
koszt przesylki to 6zl.
przy zakupie dwoch przesylka gratis
moge jeszcze sprzedac jednokolorowe jakby ktos byl zainteresowany (zielona z niebieskimi napkami, zolta z czerwonymi napkami, blekitna z zoltymi napkami)
zapraszam na priv



ostatnie zdjecie to porownanie wielkosciowe coola i chinki minky :)(coola sa wieksze) wiec na duzego dzieciaczka spokojnie. "polarek" (wegiel drzewny bambus)- malo skulkowany- delikatny mieciutki:

IMG_0335.jpgIMG_0336.jpg

IMG_0337.jpgIMG_0338.jpg
IMG_0339.jpg
 

Załączniki

  • IMG_0560.jpg
    IMG_0560.jpg
    12 KB · Wyświetleń: 216
  • IMG_0559.jpg
    IMG_0559.jpg
    11,7 KB · Wyświetleń: 219
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry