reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Eko gryzak

murasaki

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Marzec 2017
Postów
424
Drogie Mamusie mam pytanie co do gryzaków. Tak sobie jakoś pomyślałam, że te gryzaki które są dostępne w sklepach nie są odpowiednie dla dziecka, szczególnie kupione w sklepach typu pepco itp. Chodzi mi ogólnie o ten plastik i to że zostały wyprodukowane w Chinach. Co na ten temat uważacie? Czy źle myślę? Oczywiście nie chodzi mi o to że kupię najtańszy plastikowy gryzak, ale ogólnie nawet tych bardziej znanych firm gryzaki wzbudzają moje wątpliwości... Macie jakieś doświadczenie z ekologicznymi gryzakami? Jeżeli tak, to jaki polecacie?
 
reklama
Moj kilka razy bawil sie gryzakiem ale ja nie popadalam w paranoje a te eko gdzie sa produkowane? Pytam bo nie wiem :-)
Z drugim bede wiedziala juz:)
 
Taka mała ciekawostka, która sama niedawno odkrylam, a myślę, że przyda się generalnie przy kupowaniu rzeczy z plastiku. Na każdym takim produkcie jest trójkąt że strzałek, a w środku cyferka, która jest symbolem materiału, z którego wykonano produkt. Najlepsze i najbezpieczniejsze są te z 5, 2, 4 w takiej kolejności.
Ja mam dwa gryzaki silikonowe, ale jakoś się u nas nie sprawdziły i robią jako rzeczy do rzucania niż do gryzienia. Taki gust mojego Malca :|
 
Taka mała ciekawostka, która sama niedawno odkrylam, a myślę, że przyda się generalnie przy kupowaniu rzeczy z plastiku. Na każdym takim produkcie jest trójkąt że strzałek, a w środku cyferka, która jest symbolem materiału, z którego wykonano produkt. Najlepsze i najbezpieczniejsze są te z 5, 2, 4 w takiej kolejności.
Ja mam dwa gryzaki silikonowe, ale jakoś się u nas nie sprawdziły i robią jako rzeczy do rzucania niż do gryzienia. Taki gust mojego Malca :|
Dzięki za te oznaczenia :)

Powiem Wam że trochę denerwuje mnie że co bym nie chciała kupić to wszysto jest produkowane w Chinach. Niestety jakoś nie mam zaufania do tych produktów
 
A smoczek jaki kupujesz?
Bo mój synek smoczka nie używał a u Ciebie ? I czy te wszystkie ma rynku są bezpieczne?
 
reklama
Do góry