reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Eko-jedzenie dla Maluszka

Iguana_

Fanka BB :)
Miasto
Haga/Kraków
Rozwiązania
0
Jakie znacie i polecacie ekologiczne kaszki, słoiczki (obiadki), przekąski dla niemowląt jak i dla starszych dzieci?

reklama

Iguana_

Miasto
Haga/Kraków
Rozwiązania
0
To może na początek polecam kaszki Holle. W przeciwieństwie do tych Bobovity i Nestle nie zawierają cukru i maltodekstryny. Są z pełnego przemiału ziarna, ekologiczne. Dość duży wybór: jaglana, ryżowa, orkiszowa, pszenna, owsiana. Są w wersji mlecznej, czyli już z dodatkiem mleka modyfikowanego, do rozrobienia na wodzie oraz w wersji bezmlecznej, dla mam karmiących piersią i odciągających mleko do kaszki.

Można je dostać w róznych internetowych sklepach, na allegro oraz w sieci sklepów Piotr i Paweł:
Piotr i Paweł

Ja je np. kupuję poprzez tą stronkę:
JEDZENIE

Firma Holle ma jeszcze swoje eko-obiadki i owocowe przeciery.

Polecam jeszcze przegryzkę dla Maluszków - maślane ciasteczka orkiszowe, też bez dodatku cukru i polepszaczy:
Holle ciasteczka orkiszowe

Ostatnia edycja:

Iguana_

Miasto
Haga/Kraków
Rozwiązania
0
Znalazłam jeszcze kaszki firmy Nominal - NOMINA, tak jak Holle są z pełnego przemiału, ekologiczne i bez cukru, maltodekstryny i innych polepszaczy. W dodatku są smakowe.

NOMINAL - greenMAMA

As 76

truskawkowa mama
Miasto
Marki
Rozwiązania
0
Dla mnie najbardziej naturalne jedzenie to jedzenie przygotowane przeze mnie z normalnych produktów ,które kupuję .
Słoiczkom żadnym nie wierzę.... :no:;-):-):-):-)
Wiem co jem i moje dziecko też będzie wiedziało :-D:-D:-D

Iguana_

Miasto
Haga/Kraków
Rozwiązania
0
Dla mnie najbardziej naturalne jedzenie to jedzenie przygotowane przeze mnie z normalnych produktów ,które kupuję .
Słoiczkom żadnym nie wierzę.... :no:;-):-):-):-)
Wiem co jem i moje dziecko też będzie wiedziało :-D:-D:-D
Domowe jedzonko jest super, ale ważne, aby składniki kupować z wiadomych źródeł, bo czasem lepiej zaufać słoiczkom niż kupować warzywa, mięso w markecie....A już szczególnie odradzam marketowe kurczaki:tak:

mrsmoon

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
wg etykiet na produktach hippa ich produkty też są ekologiczne, ale trzeba uważać, bo w niektórych sokach i deserach jest cukier, kaszki holle jak najbardziej polecam

Iguana_

Miasto
Haga/Kraków
Rozwiązania
0

Olka87

Miasto
Warmińsko-mazurskie :D
Rozwiązania
0
Dziewczyny a ja mam pytanie czy któraś z Was robi jedzenie dla malucha do słoiczków? Moja mała urodzi się we wrześniu, kiedy będzie miała 6 miesięcy jeszcze nie będę miała warzyw w ogrodzie więc nie dam jej świeżych. Pomyślałam więc sobie, że może teraz porobię ze świeżych warzyw przecierki i zapasteryzuje je w słoiki. Mam tą przyjemność mieć własny ogród i warzywa bez żadnej chemii więc szkoda by było nie zachować ich dla malucha na pierwsze posiłki.

Rozwiązania
0
ja stawiam na warzywa i owoce polskiego pochodzenia. kupuję je na targach ekologicznych - u mnie w mieście raz w tygodniu takie się odbywają. sprzedawcy mają produkty z certyfikatami i dzięki temu wiem co kupuję :)

reklama
Do góry