reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Eko-jedzenie dla Maluszka

reklama
To może na początek polecam kaszki Holle. W przeciwieństwie do tych Bobovity i Nestle nie zawierają cukru i maltodekstryny. Są z pełnego przemiału ziarna, ekologiczne. Dość duży wybór: jaglana, ryżowa, orkiszowa, pszenna, owsiana. Są w wersji mlecznej, czyli już z dodatkiem mleka modyfikowanego, do rozrobienia na wodzie oraz w wersji bezmlecznej, dla mam karmiących piersią i odciągających mleko do kaszki.

Można je dostać w róznych internetowych sklepach, na allegro oraz w sieci sklepów Piotr i Paweł:
Piotr i Paweł

Ja je np. kupuję poprzez tą stronkę:
JEDZENIE

Firma Holle ma jeszcze swoje eko-obiadki i owocowe przeciery.

Polecam jeszcze przegryzkę dla Maluszków - maślane ciasteczka orkiszowe, też bez dodatku cukru i polepszaczy:
Holle ciasteczka orkiszowe
 
Ostatnia edycja:
Dla mnie najbardziej naturalne jedzenie to jedzenie przygotowane przeze mnie z normalnych produktów ,które kupuję .
Słoiczkom żadnym nie wierzę.... :no:;-):-):-):-)
Wiem co jem i moje dziecko też będzie wiedziało :-D:-D:-D
 
Dla mnie najbardziej naturalne jedzenie to jedzenie przygotowane przeze mnie z normalnych produktów ,które kupuję .
Słoiczkom żadnym nie wierzę.... :no:;-):-):-):-)
Wiem co jem i moje dziecko też będzie wiedziało :-D:-D:-D

Domowe jedzonko jest super, ale ważne, aby składniki kupować z wiadomych źródeł, bo czasem lepiej zaufać słoiczkom niż kupować warzywa, mięso w markecie....A już szczególnie odradzam marketowe kurczaki:tak:
 
wg etykiet na produktach hippa ich produkty też są ekologiczne, ale trzeba uważać, bo w niektórych sokach i deserach jest cukier, kaszki holle jak najbardziej polecam
 
Dziewczyny a ja mam pytanie czy któraś z Was robi jedzenie dla malucha do słoiczków? Moja mała urodzi się we wrześniu, kiedy będzie miała 6 miesięcy jeszcze nie będę miała warzyw w ogrodzie więc nie dam jej świeżych. Pomyślałam więc sobie, że może teraz porobię ze świeżych warzyw przecierki i zapasteryzuje je w słoiki. Mam tą przyjemność mieć własny ogród i warzywa bez żadnej chemii więc szkoda by było nie zachować ich dla malucha na pierwsze posiłki.
 
ja stawiam na warzywa i owoce polskiego pochodzenia. kupuję je na targach ekologicznych - u mnie w mieście raz w tygodniu takie się odbywają. sprzedawcy mają produkty z certyfikatami i dzięki temu wiem co kupuję :)
 
reklama
Do góry