reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Eko-mama, eko-dziecko

lolkak- a ja myślałam,że Wy już używacie:tak:.
Aha,bylam w Rossmanie i akurat papieru Babydream nie było:sorry2::-(.Był Rossmannowski Alouette (ok 5 zł za 80 szt.),Velvet i Lilliputz ok. 8 zł za 70 szt.
 
reklama
Dzięki dziewczyny ;-)

HappyBeti w sobotę jej założyłam jedną na próbę. Pieluchy miałam wcześniej,ale brak wiadra mnie lekko hamował :-D wolałam się nie rozpędzać bez tego akcesorium ;-) Dziś nam szybko dzień minął,wręcz bezproblemowo. Były 2 kupy,ale zatrzymane na papierku,więc git :-D Oby więcej takich dni:cool2: Szkoda tylko,że choroba Majkę męczy
 
Mam jedną Happy Flute, 5 BamBams i 2 niezidentyfikowane z Allegro ;-) wszystkie oczywiście kieszonki ze standardowymi wkładami(dziś pierwsza noc licze że obędziemy się bez bambusów ;-) Zrobiłam sobie dodatkowy wkład chłonny z ręczników,bo do tych no-name miałam tylko jeden ;-)

Margerita zapraszamy do zabawy ;-)

Natolin dzięki bardzo :-)

Za to pobawiła się trochę i zrobiłam swoje mleczko do demakijażu. Powiem wam,że rewelka jak na razie,bo mojej aż za bardzo wrażliwej skórze nic nie jest.
 
Hm....może i ja sie za to zabiorę na serio????To wielorazowe pieluszkowanie w sensie.Przynajmniej na dzień na początek?
 
ja tam dalej wieczorowo pieluszkuję;-)ale to raczej dlatego że rzadko w ciagu dnia jesteśmy w domu a na spacery czy jak młoda do babci wybywa to jednak pampersy muszą być
 
HappyBeti idź na żywioł :-D Ja też do końca nie była przekonana (rodzina do tej pory uważa to za fanaberię :-D) ale allegro zadecydowało za mnie :-D wygrałam aukcje i nie było odwołania ;-) Po jednym dniu nie moge się za dużo wypowiedzieć,ale jak na razie nie będę żałować:-)

Ida a dodatkowe chłonniejsze wkłady nie załatwiły by sprawy? Zawsze dobre i takie wieczorowe pieluchowanie ;-):tak:
 
reklama
Lolkak- tak całkiem na zywioł nie mogę, zprostego powodu,że za mało pieluszek jeszcze mam:tak:- 2 to nie jest ilośc zawrotna ani nawet wystarczająca.Jak zaopatrzę się w więcej,wtedy na pewno ruszę smielej:tak:
 
Do góry