reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Eko-mama, eko-dziecko

Widzę, że pieluszki wielorazowe dlaej na tapecie...ja chciałam dawno kupić i tak mi schodzi. Ale teraz będę chustę kupować i zamówię, na początek 2 dla Zuu. Bo jednak dla maleństwa jednorazówki będę używać...jakoś nie mogę sobie wyobrzić wielorazowych na początek ;-).
A zamówię z firmy Lenny Lamb, ale wypowiem się jak ich użyje
 
reklama
:tak:To fakt,przy tej ilości kup,jaką produkuje noworodek to cięzko by było jeszcze pranie wielorazówek sobie dokładać....:-p.Ale fakt,że Tobie "opłaca się " wielorazówki zamówic,bo po Zuu jeszcze drugie maleństwo skorzysta :tak:
 
Happy no ciężko by było choć wiesz to wakacje więc może się skuszę ;-). Nie żartuje spróbuje dla Zuzki, a jak małe będzie większe i Zuzkowe się sprawdzą to dokupię :-)
 
Sarisa na pewno szybciej miała byś pełny wsad do pralki:-D;-) Co do noworodków to ja bym zaczęła z wielo dopiero wtedy jak będzie można stosować te papierki tj od (chyba) 6 tyg;-)

HappyBeti ja też muszę rozszerzyć swoja "kolekcję" ;-) Na razie mam tylko 8 co akurat teraz pozwala mi na pranie co 2 dni,bo podczas choroby Maja mało siusia:tak:


A nie wiecie czym moge odplamiać pieluszki? Najwięcej plam z kupek mam na wkładach,no ale na kieszonce też się znalazło ;-) czy musze koniecznie kupic to mydło Imse Vimse czy jest coś równie dobrego jak Vanish? ;-)
 
Lolkak- ja do wszelkiego rodzaju plam uzywam odplamiacza Ariel tego w żelu.Jestem b. zadowolona:tak:.Ale o co chodzi?Że ma byc "naturalny " czy jak?Bo nie rozumiem....
 
Sarisa na pewno szybciej miała byś pełny wsad do pralki:-D;-) Co do noworodków to ja bym zaczęła z wielo dopiero wtedy jak będzie można stosować te papierki tj od (chyba) 6 tyg;-)

HappyBeti ja też muszę rozszerzyć swoja "kolekcję" ;-) Na razie mam tylko 8 co akurat teraz pozwala mi na pranie co 2 dni,bo podczas choroby Maja mało siusia:tak:


A nie wiecie czym moge odplamiać pieluszki? Najwięcej plam z kupek mam na wkładach,no ale na kieszonce też się znalazło ;-) czy musze koniecznie kupic to mydło Imse Vimse czy jest coś równie dobrego jak Vanish? ;-)

a mi do głowy przyszło mydełko do odplanmiania Dr Beckman czy jakos tak w rossmannie toto jest. kosztuje ok.7 zł chyba, ale jest rewelacyjne. tylko skład musiałabys sobie przeczytać bo nie wiem co ma w sobie ze tak dobrze odplamia:eek:
 
Tylko wiem,że właśnie niektórych rzeczy nie wolno znów w mydle prac....:///.Bo osad zostawia.No,nie wiadomo,czy to "mydełko" to mydełko,czy tylko tak się mówi....zgłupiec można ;).
 
reklama
Do góry