reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Eko-mama, eko-dziecko

No właśnie trzeba skład przeczytać:dry: Za 7 zł to by było całkiem spoko rozwiązanie:tak:pod warunkiem,że się nadaje.

Margerita mi akurat Vanish wszystko dopiero łącznie z plamą z oleju która swoje trochę przeleżała;-)
 
reklama
na plamki na pieluchach dobre jest właśnie to mydełko, bo to typowe mydło glasowe i można nim bezpiecznie zapierać pieluszki ;) potem wystarczy normalnie wypłukać i niech czeka na pranie :) A poza tym to na większość plam (marchewka, kupa itp.) pomaga wywieszanie na słońcu, bo się ładnie utleniają i same znikają.
 
lolkak, według mnie najlepiej spiera zwykłe szare mydło. Na niektóre plamy dobrze działa woda utleniona - jeśli plama po praniu nie do końca się sprała polać ją woda utlenioną i wywiesić na słońce.
Wg mnie vanish nic nie dopiera, albo miałam z jakiejś feralnej partii...
 
reklama
Witam.

Niedługo zostanę mamusią i chciałabym na początek spróbować wielorazowego pieluchowania.
Bardzo prosiłabym o linki co warto zakupić na początek, byłoby to dla mnie bardzo pomocne, bo nazewnictwo nic mi nie mówi
Póki co mam 2 otulacze, jedną chyba formowankę i 2 wkłady bambusowe.
Bardzo dziękuję za pomoc
 
Do góry