reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Eko-mama, eko-dziecko

margerrita- właśnie chodzi o to,że nie ceratowe:tak:.Moje "kieszonki" wygladaja tak- na zewnątrz tkanina "PUL"- co to przepuszcza powietrze,a wilgoć nie.Wewnątrz jest cienki polarek.Z tyłu wewnątrz w tym polarku jest taka jakby szczelina,przez którą wsuwa się do środka wklad chłonny- to może być taki gotowy lub cokolwiek w stylu tetry,flanelki,trykotu bawełn.- byleby chłonęło siki.Oczywiście zapięcie z przodu,jak w pampkach i gumeczki po bokach i z tyłu.Pierze się normalnie,w pralce."Kieszonki" mają tę zaletę,że szybciej schna od "formowanek"- bo wyciągasz ten wkład ze środka i pierzesz i suszysz osobno.Formowanki fajne,ale trzeba ich mieć spory zapas,bo wolno schną.Żeby nie pobrudzić pieluszki wewnątrz kupą,używa się tych "papierków" do środka.No i to tyle.
Ragna- jak teraz Amelce samą tetrę zakładałam,to nawet jak się zsikała,nie robiło to na niej większego wrażenia:dry:.Musiałam co chwilkę sprawdzać,czy ma sucho,żeby nie zmarzła.Ale może i do tego dorośnie :-p
 
reklama
Margerrita dzięki Bogu,że nie są ceratowe,bo nigdy bym Majki w coś takiego nie wsadziła:no: tu są opisane różne rodzaje pieluch. Rodzaje pieluszek

HappyBeti pewnie miałam ciekawsze rzeczy do roboty niż zmiana zasikanej pieluchy ;-)


Jedynej rzeczy jakiej bym nie spróbowała z wielorazówek to podpaski, no ale nigdy nie mów nigdy. Może się jeszcze przekonam :-D

Za to dziś zamierzam stworzyć swój pierwszy wyrób kosmetyczny ;-) nie licząc jakiś tam jednorazowych maseczek z kawy ;-) Zaczynam od toniku.
 
Najważniejsze,że maluszek zdrowy :-)

Przeszukałam pół miasta w poszukiwaniu wiaderka i doopa. XXI wiek a takiego artykułu brak":-D W biedronce są,ale oczywiście bez przykrycia. Za 10zł są 4 szt ściereczek z mikrofibry. Niestety moja biedka już ogołocona z tego artykułu :-D
 
reklama
Do góry