reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Eko mama

malutk_a

michasia 08 i antosia 11
Dołączył(a)
29 Sierpień 2008
Postów
1 556
Miasto
kraków
dziewczyny ostatnio temat na czasie. powiedzcie macie jakies sposoby na zycie eko?

jak sie sprawdzaja na codzien pieluszki wielokrotnego uzytku i orzechy piorace.

a wiecie, ze bycie eko mama to takze swiadome maciezymstwo. znalazlam na stronce reni 8 zasad rodzicielstwa bliskosci.

8 zasad Rodzicielstwa Bliskości:
1. Przygotuj się do ciąży, porodu i rodzicielstwa
2. Karm z miłością i szacunkiem
3. Reaguj z wrażliwością
4. Zapewnij odżywczy dotyk
5. Zapewnij bezpieczny sen, pod względem fizycznym i emocjonalnym
6. Zapewnij stałą, pełną miłości opiekę
7. Praktykuj pozytywną dyscyplinę
8. Dąż do równowagi w życiu osobistym i rodzinnym


i czy bycie eko w rodzicielstwie do was przemawia? chocby noszenie w chustach to juz przejaw eko :-)

tutaj bedziemy sie dzielic znalezionymi w sieci sposobami na eko rodzicielstwo, mam nadzieje ze temat bedzie zyl :-)
 
reklama
orzechy nie dopierają kup, ale wg mnie nie dopiera ich także ani proszek ani płyn do prania.
ja jak ariska zapieram szarym mydłem.
wg mnie-orzechy i proszek do prania dają takie same efekty.
także używam olejków dla zapachu
 
a jak u Was z pieluszkami wielorazowymi?

ja mam zakupione majtki wielorazowe i tetrówki ale misiek rozmiar S ma nadal za duży..

to by było fajne bo on tylko raz dziennie robi kupkę....
wcześniej dawałam radę doprać to i teraz bym dała
 
reklama
Do góry