reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Eko mama

Oj widzę już się żarty skonczyły:) no szkoda;)

malutka - ja nie używam wkładek na początku przez pierwsze 2 miesiące to tak bo miałam nadmiar mleka, a jak Maciek ciągle wisiał w dzień na piersi, a w nocy miał okolo 5-6h przerwy to mi piersi ciekły czasem biustonosz musiałam wyciskać... ale teraz to już nawet po nocce 8h bez karminia sa normalne, ale Maciek się najada;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
te wkładki akurat sa fajne :)
ja jak wychodzę z domu, to zakładam na wszelki wypadek, choć mi nie cieknie w sumie
 
Wkladki to fajna sprawa ja tez sobie zakladalam...po nocy to cale czasem byly mokre ze mi przeciekaly...tylko ze ja mialam takie zwykle...
 
blondi no jakos te ekomamy cosik nie maja takich dio zartow rzeczy no ale moze sie cos uda znalesc :-)
ja wkladek musze uzywac bo produkcja idzie pelna para i czasem w nocy to pozalewana jestem na maksa a toska ma takie dni kiedy wiecej wisi na cycu albo wiecej spi i cyce szaleja
 
blondi a co powiesz na taki nius

chcesz byc eko nie uzywaj odkurzacza bo znalazlam cos takiego
 
Hej, dziewczyny jestem, będę juz niedlugo mama grudniową 2011. Mam pytanie do Mam, ktore używają pieluch tetrowych/flanelowych, bede rodzic w podobnym okresie Wy jestescie doświadczone. Jak jest w poszczególnych miesiacach z siusianiem ? Czy pieluszki przemakają i czy za kazdym razem wraz z pieluszką zmienia sie tez spioszki/body itp. Jestem w trakcie zakupów. Zastanawiam sie ile potrzebuje śpioszków, ile body i ile pół-śpiochów rozmiary 56 i 62. Na pewno więcej niż mamy, które używają pampersów ale nie wiem ile to jest to "więcej".
Pozdrawiamy !
 
reklama
Co do ilości śpioszków i pieluch, niewiele pomogę, bo moje dziecko nosi pampersy. Ale mogę powiedzieć żebyś zastanowiła się nad zakupem śpiochów o rozm. 56. Ja urodziłam małe dziecko i korzystałam z nich przez około miesiąc, ale dużo mam zaczyna od rozm. 62, bo 56 są zwyczajnie za małe. Więc tych śpioszków i ubranek na rozm. 56 proponuje kupić jak najmniej.
Moja siostra przy pierwszej córce używała pieluch tetrowych i pamiętam, że jeśli dała tylko 1 pieluszkę między nóżki a nie podwójnie to śpioszki były do przebrania przy każdym siusianiu.
Co do siusiania to moja mama liczyła pieluchy przy moim bracie, 23 pieluchy na dzień potrafił zesikać. Ja przez pierwsze dwa miesiące musiałam przebierać pampersa co 2 godziny, co wychodzi jakieś 10-12 pampersów na dzień, sądzę że pieluch tetrowych byłoby sporo więcej...
 
Ostatnia edycja:
Do góry