reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

EKO-mamy i chusto-mamy :)

mnie się wydaje że w chuście się dłużej ponosi z przodu, na plecach to większe dziecko. nosidło to jednak co innego :) ciekawe jak się to nosi z przodu? mnie w chuście z przodu jest raczej wygodnie. musimy się nauczyć wiązać na plecach :)
łatwiej mi poszło z Natalią, tyle że była niezbyt zachwycona. ale ona ogólnie strachliwa, ze zjeżdżalni się boi zjechać itp. sama się nie wspina na placu zabaw
 
reklama
Asia najwcześniej dla 6 mies dziecka i wcale nie musisz dać 300zł bez aplikacji masz za 180
A tu masz encyklopedię wiedzy
http://pl.lennylamb.com/ to się od ergo różni tylko klamrami zasady, materiały i takie tam są takie same, zreszta oni tez ergo mają
malinka podrażnię Cię Olka też nie cierpi wózka i drze się po 5 minutach a w tym spokój ;-)

Olga ja póki Olka mała nosze z przodu, zagadam ją, rozśmieszę, podam smoka i takie tam i nosi się prawie jak w chuście.
 
Karolina no musiałas grrrryyy u mnie spacer zazwyczaj kończy się tak, że niosę Marcela na rękach, młoda wpakowuje się do wózka a hulajnoga lewituje nie wiadomo gdzie, tak więc spacery ostatnio z 2 to średnia przyjemność i niewykonalne samodzielnie yyyyyy miałam nosidełko ergonomiczne polskie ono (chyba już ich nie szyją) tego typu http://img01.tablica.pl/images_tabl...nomiczne-ono-natural-stan-idealny-zdjecia.jpg odpowiada mi pas na klamrę i wiązane szelki tylko na młodego było za małe, czy te co pokazujecie można do wielkości dziecka dostosować?
 
karolina, wiem, że nie muszę ale M był sceptyczny bo mówi, że chustę mamy, a i tak rzadko nosimy, no i, że porządny fotelik do samochodu teraz ważniejszy, ale jak zobaczył, że może być na aplikacji jego ukochany rodezjan to każdą kasę wyda:-);-)
 
Tu lepiej wygląda to co miałam ;-) http://www.zabawkolandia.sklep.pl//images/ono_nosidlo_ono_czarne_2.jpg można w nim dużo większe dzieci nosić a on wychodził , sama już nie wiem czy przy takim egzemplarzu inwestować czy nie, muszę przemyśleć sprawę. Z laurą jakoś prościej było aż tak na szaleństa ją nie brało wszelkie a ten chwili nie usiedzi w miejscu grrryy.
K8 ciekawe jak test terenowy wypadnie, pewnie będziesz zakupy robić dłużej bo wszyscy będą pytać gdzie takie cudo można kupić ;-)
 
Nosidło Ono jest ok ja też je miałam. W czasach młodosci naszych starszaków było strasznie popularne do dziś są o nim opinie na chustoforum i oferty sprzedaży. To był całkiem porządny produkt nawet tutaj na forum eksperckim polecany ale firma plajtła ;-)
Ja miałam takie tylko i pas i szelki na klamry

malinka 100% zrozumienia moje spacery wyglądają tak samo. Ostatnio po nas brat przyjechał bo Olka się darła na rękach ja próbowałam pchac przez las wózek i ciągnąc za rękę Maksa w końcu go wpakowałam do wózka Olka się już dusiła i zaczęła się burza :eek: moja anielska cierpliwość i wyrozumiałośc zostały zdrowo nadszarpnięte :rofl2:

Mój m najpierw na mnie krzywo spojrzał jak zobaczył to nosidło ale wczoraj jak mu opowiedziałam o spokojnym spacerze i zaśnięciu Oli to się ucieszył.

Asia to nosidło jak zamontujesz na plecach to raczej w ciąży możesz nosić no bo to taki lżejszy plecak wtedy jest a i tak Będziesz Ulkę nosić w ciąży. No ale jak nie macie gdzie wykorzystać to w sumie nie wiem po co.
 
malinka78 pisze:
miałam nosidełko ergonomiczne polskie ono (chyba już ich nie szyją) tego typu http://img01.tablica.pl/images_tabli...ny-zdjecia.jpg odpowiada mi pas na klamrę i wiązane szelki tylko na młodego było za małe, czy te co pokazujecie można do wielkości dziecka dostosować?
No to polecam nosidło Eco Design firmy Womar: Womar - serce przy sercu. Produkty - Chusty . Mają dwa rodzaje nosideł Eco, my mamy model Eco Design. Też wolałam dla większego Bąbla mieć szybkie klamry, no i wygoda podczas górskich wycieczek, kiedy - jak zacznie chodzić - pewnie będzie co chwilę na ziemię, na rączki, na ziemię, na rączki. Lepiej nie mogłam trafić :). Jestem MEGA zadowolona. Kosztuje w granicach 210zł.
 
nie karolina, nie będę mogla jej nosić, ja miałam zakaz noszenia więcej niż 5 kg. Wiem, że będę musiała ją podnosić w domu, na spacery będziemy chodzić tylko z M, a w domu będę to ograniczała do minimum. Co innego podnoszenie dziecka w domu jak trzeba, a co innego latanie po lesie z 10 kg obciążeniem 10 km, jak już tera mi jest ciężko. Nie ma szans żebym w ciąży chodziła na spacery w chuście czy nosidle.
 
reklama
Do góry