reklama

Eko :-) naturalne metody na zdrowie i piękno

Temat na forum 'Dzieci urodzone w grudniu 2008' rozpoczęty przez Zapominajka, 18 Październik 2011.

1. Zapominajka

Zapominajka dwa kawałki nieba mam

2. Myszqa

Myszqa Fanka BB :)

Tak, tak wiem, że przynudzam i się powtarzam ale MUSICIE wypróbowac tego peelingu z kawy. Ja za każdym razem jestem w euforii, bo żaden kupny peeling nie daje takiego rezultatu. Jest może dużo sprzątania ale naprawdę warto.

3-4 łyżki stołowe bylejakiej kawy sypanej zalejcie gorącą wodą tylko tyle żeby przykrywała kawę i jak nasiąknie, przestygnie - pod prysznic, do wanny i się wyszorować kawą!
    Skóra jest gładka jak u niemowlaczka. Delikatnie natłuszczona dzięki olejkom zawartym w kawie. A kofeina ma działanie anty cellulitowe :-D

Polecam!!!!

3. reklama
  4. Zapominajka

Zapominajka dwa kawałki nieba mam

Skopiowane od Madzienki

łyżeczka smalcu i rozgnieciona polopiryna...smarujemy klatkę piersiową, plecy, szyję i zmykamy do łóżka - to na kaszel i wszelkie doległiwości oskrzelowe

a moczenie nóg w wodzie z musztardą - to na katar
    Ku pamięci, żeby się nie zgubiło.

​A ja bym chciała jakieś metody na kaszel poznać :-)

5. Madzienka

Madzienka Mama Julci i Lenki

Na ból gardła

a z naturalnych sposobów to
    1)łyzka smalcu, łyzka masła i łyzka miodu, wszytsko mieszasz wkładasz do buzi i czekasz aż sie rozpuści....
    niestety można się porzygać[​IMG] ale działa

2)Ucieramy imbir, wyciskamy sok z połowy cytryny i dodajemy tyle miodu aby było słodkie, możemy trzymać w słoiczku w lodówce i łyżeczkę do gorącej wody. Ale nie można tego brać jak 2 razy po łyżeczce na dzień.

6. Madzienka

KOLEJNE CUDOWNE METODY LUBELSKIEJ CZARODZIEJKI NA PRZEZIEBIENIE

Na katar z naturalnych sposobów polecam kąpiel w tymianku, ewentualnie jego inhalacja...ale najlepiej podczas kąpieli wlac do wody zaparzony tymianek i głęboko oddychać...
    kapiel stópek w wodzie z musztardą/gorczycą też pomaga

na ból gardła/kaszel polopiryne rozgnieść i pomieszać ze smalcem...wysmaruj szyje, klatke...załóż chustke i spac....

jesli pojawia sie temparatura...plasterek cytryny w skarpetkę i spać

7. Madzienka

Na przeziebienie jeszcze...nalewka bursztynowa do kupienia w aptece za ok.8 zl i smarujemy stopki i klatke piersiowa

Poleć forum