reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Eko :-) naturalne metody na zdrowie i piękno

reklama
Tak, tak wiem, że przynudzam i się powtarzam ale MUSICIE wypróbowac tego peelingu z kawy. Ja za każdym razem jestem w euforii, bo żaden kupny peeling nie daje takiego rezultatu. Jest może dużo sprzątania ale naprawdę warto.

3-4 łyżki stołowe bylejakiej kawy sypanej zalejcie gorącą wodą tylko tyle żeby przykrywała kawę i jak nasiąknie, przestygnie - pod prysznic, do wanny i się wyszorować kawą!
Skóra jest gładka jak u niemowlaczka. Delikatnie natłuszczona dzięki olejkom zawartym w kawie. A kofeina ma działanie anty cellulitowe :-D

Polecam!!!!
 

Skopiowane od Madzienki


łyżeczka smalcu i rozgnieciona polopiryna...smarujemy klatkę piersiową, plecy, szyję i zmykamy do łóżka - to na kaszel i wszelkie doległiwości oskrzelowe

a moczenie nóg w wodzie z musztardą - to na katar
Ku pamięci, żeby się nie zgubiło.


​A ja bym chciała jakieś metody na kaszel poznać :-)
 
Na ból gardła

a z naturalnych sposobów to
1)łyzka smalcu, łyzka masła i łyzka miodu, wszytsko mieszasz wkładasz do buzi i czekasz aż sie rozpuści....
niestety można się porzygać
sorry2.gif
ale działa

2)Ucieramy imbir, wyciskamy sok z połowy cytryny i dodajemy tyle miodu aby było słodkie, możemy trzymać w słoiczku w lodówce i łyżeczkę do gorącej wody. Ale nie można tego brać jak 2 razy po łyżeczce na dzień.
 
KOLEJNE CUDOWNE METODY LUBELSKIEJ CZARODZIEJKI NA PRZEZIEBIENIE

Na katar z naturalnych sposobów polecam kąpiel w tymianku, ewentualnie jego inhalacja...ale najlepiej podczas kąpieli wlac do wody zaparzony tymianek i głęboko oddychać...
kapiel stópek w wodzie z musztardą/gorczycą też pomaga

na ból gardła/kaszel polopiryne rozgnieść i pomieszać ze smalcem...wysmaruj szyje, klatke...załóż chustke i spac....

jesli pojawia sie temparatura...plasterek cytryny w skarpetkę i spać
 
Na przeziebienie jeszcze...nalewka bursztynowa do kupienia w aptece za ok.8 zl i smarujemy stopki i klatke piersiowa
 
Do góry