reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Eko rodzicielstwo

Ostatnia edycja:
reklama
Misia świetne artykuły:tak: Po raz kolejny przeczucie mnie nie myliło i cieszę się, że jak urodził się Oliver, to instynktownie ograniczyłam tą metodę, bo mi osobiście ona nie pasowała do końca:sorry2: Wiele razy płakałam razem z Vickiem z besilności, a było go wtedy wziąć i przytulić, nawet jak mieliśmy razem ryczeć, a nie siedzieć i nie zwracać na niego uwagi:sorry2: Młody rodzic naiwnie wierzy w super porady, a tak naprawdę wcale nie muszą być one dobre dla naszych dzieci:sorry2: Irytuje mnie tylko fakt, że taki autorytet jak Super Niania, stosuje głównie tą metodę. Ostatnio jej osoba w ogóle mnie drażni i czasem nie potrafię się zgodzić z jej stwierdzeniami, ale mam do tego prawo;-) Także Misia wrzucaj jak najwięcej takich newsów, bo ja chętnie poczytam:-) Moje chłopaki wcale nie takie duże, a mam wrażenie, że przez te kilka lat tak wiele rzeczy się zmieniło, tyle nowych podejść do wychowania się pojawiło, że czuje się trochę jak babcia wręcz:rofl:
 
Misia ja również bardzo dziękuję za ten artykuł. Rzadko stosowałam ta metodę u Natusi, bo nie musiałam, Nati jest grzeczna, ale teraz już w ogóle tego nie zastosuję.
Super Niania też ostatnio mnie drażni.
 
No w kOncu kogos oprocz mnie drazni super niania.A najbardziej ostatnio drazni mnie radami na temat wychowania blizniakow.Skad ona wie jak to jest?
 
Korra-bardzo sie ciesze I zycze konstruktywnej I milej lektury!!:))

A skoro juz tu jestem to chcialam wam polecic cos do pielegnacji skory malych dzieci ale w sumie nie tylko malych,bo I wiekszych a I nawet do waszego ciala
Zamiast uzywac drogiego badz co badz oilatum czy innych mydel z dodatkiem tysiecy chemikaliow polecam wam MYDLO MARSYLSKIE. To wspaniale mydlo na bazie oliwy I oleju palmowego. Podaje linka gdzie mozecie wiecej o nim poczytac.
Mydła oliwkowe - Mydło Marsylskie oliwkowe - 72% 300g -


Ponadto po kapieli zamiast wciarac oliwki,ktore przy dluzszym stosowaniu tylko wysuszaja skore, polecam OLEJ ZE SLODKICH MIGDALOW. Olej takimozna dostac tutaj w sklepach ze zdrowa zywnoscia. Ato link,gdzie mozna o nim poczytac.
Olej migdałowy - kosmetyczny niezbędnik

Olej migdalowy w polaczeniu z masazem Shantalla jest absolutnie rewelacyjny dla dzieci..uspokaja,wycisza,relaksuje I pomaga budowac wiez rodzica z malenstwem. Ja masuje tak malucha codziennie I bardzo to lubimy
 
misia.
z tego wzgeldu, ze masz duze doswiadczenie w tego typu sprawach, chcialabym sie Ciebie poradzic i zapytac co sadzisz o odzywianiu wg 5 przemian?widzialam dwie dostepne ksiazki odzywianie wg 5 przemian i gotowanie wg pieciu przemian. chcialabym kupic ktoras z nich, ale nie wiem, kt akurat dostarczy mi najwiecej ciekawych przepisow, zebym mogla je wykorzystac dla Molly.
Wydaje mi sie tez, ze przeslalas mi raz jakies pliki dotyczace wlasnie 5 przemian, ale nie ma tam tego zbyt wiele.
Moze moglabys tez poradzic jakas fajna strone www lub ksiazke z przepisami dla dzieci, kt sa zdrowe i proste, mysle, ze wiele forumowiczek tez by na tym skorzystalo_Oczywiscie jak znajdziesz czas.
Bede wdzieczna z Twoja odpowiedz.
Pozdrawiam:-)
 
W prawdzie nie do mnie pytanie,ale sama od siebie polecam książki Moniki Biblis.Osobiście zakupiłam zestaw złożony z 4ch pozycji,w tym 'kuchnia pięciu przemian dla dzieci zdrowych i alergicznych' z przepisami dla dzieci właśnie :tak:Poza tym polecam książki Anny Ciesielskiej-'filozofia zdrowia' i 'filozofia życia'.W tej drugiej tez jest sporo przepisów dla dzieci:tak:
Ja jestem zachwycona ta kuchnia.W życiu nie gotowałam tak smacznych zup,jak z przepisów wg pięciu przemian. Wika tez zajada ze smakiem..:-p
 
Madbebe dzieki za info. zaraz popatrze na te ksiazki i sobie zamowie. A mozesz mi tylko powiedziec czy jest tam dosc sporo przepisow na drugie dania dla dzieci, bo z tym akurat mam problem, zeby znalezc cos fajnego i zdrowego. Ja rowniez ostatnio ugotowalam zupe baraczkowo-ziemniaczana z kasza jaglana wg 5 przemian i Molly tak jak zawsze nie bardzo byla zachwycona z tradycyjnej zupy buraczkowej tak ta sie bardzo zajadala, jak i ja rowniez. Uwazam, ze przepisy wg 5 przemian sa naprawde dobre.
Dzieki raz jeszcze i pozdrawiam:-)

ps. a te ksiazki zamawialas internetowo czy kupilas jak bylas w Pl?jesli tak to mozesz podac rowniez strone, gdzie je dostane. dzieki
 
reklama
Tak,sa tam 2gie dania,mięsne i jarskie,desery,przekąski,napoje...wszystko ;-)
zamawialam ebooki,akurat jest jeszcze promocja na nie-komplet 4ch,w tym przepisy na Boże Narodzenie i Wielkanoc. Nie pamiętam strony a pisze z tel. Wkleje Ci linka później.
Ta strona to EscapeMagazine.pl
 
Ostatnia edycja:
Do góry