reklama

Eko wakacje, sklepy, restauracje

Temat na forum 'Eko - rodzina' rozpoczęty przez ava*, 27 Lipiec 2012.

1. ava*

ava* Zaciekawiona BB

Zalozylam ten watek bo wiele z nas wybierze sie jeszcze tego lata na urlop z rodzina.
    Bedac na wakacjach dobrze jest wiedziec gdzie mozemy zdrowo zjesc czy zrobic eko zakupy.
    Jesli znacie takie miejsca nad morzem, w gorach czy w waszych miejscowosciach podzielcie sie prosze :-)

2. ava*

ava* Zaciekawiona BB

Ja wypoczywajac z rodzina w Trojmiescie natrafilam na eko piekarnio-cukiernie w Gdyni (naprzeciw dworca szybkiej kolei). Serdecznie polecam bo wyroby, oprocz tego ze zdrowe, sa naprawde przepyszne. Oprocz pieczywa i wyrobow cukierniczych, ktore mozna spozyc na miejscu, mozna tam kupic inne produkty spozywcze pochodzenia ekologicznego:-)

Tu jest adres:
    EKO. PIEKARNIA, CUKIERNIA, GDYNIA, UNRUGA 54 LOK. 56

3. reklama
  4. Lilly123

Lilly123 Początkująca w BB

oprócz ekologicznych miejsc, warto podzielic się ekologicznymi sposobami na wakacje ;) Np. ja nad morzem staram się nie kupować żadnych muszli ani części koralowców. słyszałam że na granicy można za to nieźle zabulić, bo wiele z nich jest z gatunków chronionych.

5. Milika

Milika Zaciekawiona BB

Po prostu szukaj jedzenia lokalnych producentów, to jest EKO.

6. Wojteczek

Wojteczek Zaciekawiona BB

Wiesz co, może porostu trzeba prowiant brać ze sobą.?

7. Wojteczek

W terstautacji trzeb aputac o to co mjaja eko, bo moze się okazać że właśni ebiora rózne żeczy a tego np po karcie nie widać. to tak jak niby kupuje sie eko jedzenie i si erezygnuje tam z jakich śkuchni a zobacz tutaj nawet maja składniki do kuchni greckiej Smaki greckie > Sklep internetowy i to naprawdę bobrze wyglądające produkty. Więc generalnie należy pytać.

8. Wojteczek

Ale jak tu znalesc cos takiego jak się jest w obcym mieście?:D Może jeszcze warto się przygotować w sesie poszukać restauracji w internecie i podzwonić po nich. I przygotujesz sobie tak od razu plan wycieczki.

9. Wojteczek

To raczej nie jest ekologiczne podejście tylko GreenPice

10. reklama
  11. Wojteczek

Gdańsk Gdynia Sopot podobne fajne miejsca:D tam na pewno i są takie typowo eko restauracje bo tutaj w szczecinie u k mnie tez nie ma.. ale wydaje mi się dlatego że ludzie tego nie doceniają... bida w tym Szczecinie

12. Tarnina

Tarnina Zaciekawiona BB

Poleć forum