reklama

Ekologiczne tapety do pokoju malucha

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez Minka Kids, 21 Lipiec 2014.

1. Minka Kids

Minka Kids Początkująca w BB

Dzień dobry!
    Lato to idealna pora na małą metamorfozę w pokoju dziecka. Dlatego chcielibyśmy polecić ekologiczne tapety Minka Kids. Zostały wykonane w najnowszej technologii druku HP Latex na bazie wody. W praktyce oznacza to, że nie zawierają trującego solwentu, szkodliwych barwników, metali ciężkich i niebezpiecznych związków chemicznych. Papier, z którego zostały wykonane, jest przyjazny dla środowiska. Pochodzi z recyklingu oraz plantacji odpowiedzialnie gospodarujących zasobami leśnymi ze znakiem FSC.

2. Aneta89

Aneta89 Zaciekawiona BB

Ciekawa sprawa.

3. reklama
  4. kasiakn

kasiakn Zaciekawiona BB

Ja raczej preferuje ściany jedokolorowe dlatego też u dziecka postanowiłam zrobic jakiś wesoły kolor a ewentualnie rozweselić pokój akcentem. Pomyslałam o fototapecie Fototapety, naklejki, szablony - Dekoracja ścian i sufitów w sklepach Leroy Merlin. podoba mi się ta z samolotami dla małego. Czy takie fototapety też mogą zawierac te substancje o których mowa wyżej? szczerze mówiąc nie słyszłam o takich substancjach i jestem trochę zaskoczona.

5. Lidibrii_pl

Lidibrii_pl Zaciekawiona BB

Ja osobiście nie mam nic przeciwko fototapecie pod warunkiem,że jej motyw będzie odpowiednio dopasowany do pokoju dziecka oraz jego zainteresowań. Wtedy stworzymy mu naprawdę przytulny klimacik i pokój w którym będzie chciało przebywać.

6. kkatiaa90

kkatiaa90 Początkująca w BB

teraz w większości sklepów fototapety są drukowane na super, ekologicznych materiałach i za pomocą ekologicznych tuszów, więc nie ma się czego obawiać. a fototapety wyglądają naprawdę pięknie, sprawdź sobie decoboo.pl bo mają w miarę fajne ceny i na pewno druk jest ekologiczny :)

7. Koralina23

Koralina23 Początkująca w BB

Fajne tapety znajdziesz na tapetuj.pl tam jest wybór spory są również takie do pokoju dziecinnego :)

Poleć forum