reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ekomama

reklama
Ja sie ciesze, ze mieszkam w panstwie, gdzie podstawy ekologii sa narzucane odgornie, a nieprzestrzeganie moze slono kosztowac. Smieci segregujemy na: papier, szklo, plastik+metal, odpady "zielone", i ogolne odpady. Czasami nie chce mi sie leciec z kazdym papierkiem czy obierkami do kontenera, ale ogolnie lubie segregowac.
Patelnie tez wycieram papierem (nawet nie z powodu ekologii, ale boje sie zatkac rury tluszczem).
Rok temu panstwo dawalo 2,5tys€ kazdemu posiadaczowi starego samochodu (min 10 lat), ktory zdecydowal sie kupic nowe lub roczne auto, z ulic poznikala wiekszosc gratow.
Tutaj duzo ludzi ma hopla na bio-produkty, ale wiekszosc to bogaci snobi. Mnie nie stac na placenie za 10 jajek 2,5€ tylko dlatego ze kury chodzily po trawie :no:
 
Do góry