reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ekspres do mleka modyfikowanego

reklama
Czy są mamy które używają ekspresu do mleka modyfikowanego? Który polecie?
Mam Neno. Ogólnie jest OK, ma zbiornik na wodę, opcje trzymania temperatury, gotowania i chłodzenia. Jak robię mleko dla córeczki to dwa kliknięcia i mam w butelce odmierzoną wodę, potem dosypuje mleko i już. Zbiornik wody starcza mi na cały dzień, po ostatnim wieczornym karmieniu go zapełniam i gotuje, a jak już się zagotuje to włączam chłodzenie żeby temperatura doszła do 38°C i już taka została.
Ekspress spoko sprawa chociaż wydaje mi się, że czajnik z utrzymaniem temperatury też by załatwił sprawę, a może i czajniki są nawet tańsze :)
 
Ja używam głównie w nocy podgrzewacza lovi. Super sprawa. Wkładam butelkę z woda, ustawiam temp na 40 stopni i w pojemniku mam odmierzone mleko. Na noc mam przygotowane dwie butelki w razie co. Mała się budzi to wsypuje tylko mleko i gotowe i druga butelkę wkładam do podgrzewacza jakby jeszcze jej się zachciało 😊
 
@
Ja używam głównie w nocy podgrzewacza lovi. Super sprawa. Wkładam butelkę z woda, ustawiam temp na 40 stopni i w pojemniku mam odmierzone mleko. Na noc mam przygotowane dwie butelki w razie co. Mała się budzi to wsypuje tylko mleko i gotowe i druga butelkę wkładam do podgrzewacza jakby jeszcze jej się zachciało 😊
Podgrzewacz to jednak nie to samo co ekspres. Sama też miałam podgrzewacz,ale zastanawiałam się nad kupnem ekspresu. Jednak cena mnie zniechęciła.
 
@

Podgrzewacz to jednak nie to samo co ekspres. Sama też miałam podgrzewacz,ale zastanawiałam się nad kupnem ekspresu. Jednak cena mnie zniechęciła.
Ceny są masakryczne. Ale dzięki podgrzewaczowi i pojemnikowi na porcjowanego mleko można szybko je przyrządzić i co ważne w nocy na jedno oko 😅
 
No właśnie chodziło mi o ten neno, w sieci on jest jako ekspres. Brezza faktycznie zabija cenowo.
Podgrzewacz mam tt, popsuł mi się termostat i zagotowuje wodę.
Szukam czegoś co właśnie szybciej niż podgrzewacz pozowli mi przygotować mleko, bo w nocy wstaję 4 razy, a każda minuta jest wtedy na wagę złota.
 
No właśnie chodziło mi o ten neno, w sieci on jest jako ekspres. Brezza faktycznie zabija cenowo.
Podgrzewacz mam tt, popsuł mi się termostat i zagotowuje wodę.
Szukam czegoś co właśnie szybciej niż podgrzewacz pozowli mi przygotować mleko, bo w nocy wstaję 4 razy, a każda minuta jest wtedy na wagę złota.
Ja bardzo polecam moj sposób 😊 robię mleko dosłownie z zamknietymi oczami. Pojemnik mam z avent i super nic się nie wysypuje. A podgrzewacz trzyma wodę przez 10h wiec nie wyłączy się w nocy
 
reklama
Ja używam głównie w nocy podgrzewacza lovi. Super sprawa. Wkładam butelkę z woda, ustawiam temp na 40 stopni i w pojemniku mam odmierzone mleko. Na noc mam przygotowane dwie butelki w razie co. Mała się budzi to wsypuje tylko mleko i gotowe i druga butelkę wkładam do podgrzewacza jakby jeszcze jej się zachciało 😊
40 stopni to trochę mało. Mleko modyfikowane lepiej przygotować w cieplejszej wodzie 60-70 stopni. Tak dla bezpieczeństwa przed bakteriami
 
Do góry