reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ektopowe babeczki gotowe na ploteczki

U mnie jakoś leci mam wrażenie, że dalej wolno. Myślę o remoncie, wyprowadzcę i sprzętach jakie kupię . Pełno na ,,temu" już zapisałam ******* 🙈😬 zawalam głowe... Moja druga @ dziwna więc, nie wiem co się dzieje i czy się unormuje, ta miesiączka 🙈 bo zaczynam się martwić , zawsze było regularnie . A u Ciebie? 😊
U mnie spadło poniżej wykrywalności maszyny wiec chyba spoko, ale w tym miesiącu się chyba @ pojawi jak jej się zachce 😂 nic ciekawego, czekam na kontrolę u lekarza i zoabczymy co dalej. Czas mi za szybko ucieka, nie mogę się z niczym wyrobic
 
reklama
U mnie spadło poniżej wykrywalności maszyny wiec chyba spoko, ale w tym miesiącu się chyba @ pojawi jak jej się zachce 😂 nic ciekawego, czekam na kontrolę u lekarza i zoabczymy co dalej. Czas mi za szybko ucieka, nie mogę się z niczym wyrobic
O kurcze nawet poerdół mi zagwiazdkowało 😂😂 zazdro, moge Ci oddać trochę mojego czasu ? A pobolewa Cię czasem strona cp ? Bo ja już sama nie wiem czy, to się wchłonęło czy nie 🤯🤯 ja tylko myślę o przeprowadzce i już tak się doczekać nie mogę !! 😱😱❤️daj znać jaka @ . Właśnie a @zarathos jak to wyglądało u Ciebie na początku z @ ?
 
O kurcze nawet poerdół mi zagwiazdkowało 😂😂 zazdro, moge Ci oddać trochę mojego czasu ? A pobolewa Cię czasem strona cp ? Bo ja już sama nie wiem czy, to się wchłonęło czy nie 🤯🤯 ja tylko myślę o przeprowadzce i już tak się doczekać nie mogę !! 😱😱❤️daj znać jaka @ . Właśnie a @zarathos jak to wyglądało u Ciebie na początku z @ ?
Tak, pobolewa, wczoraj mnie pobolewala i myślałam ze to z wysiłku bo aktywnie u mnie ostatnio było ale nad ranem przyszła @ wiec sprawa wyjaśniona 😂😂😂
 
O kurcze nawet poerdół mi zagwiazdkowało 😂😂 zazdro, moge Ci oddać trochę mojego czasu ? A pobolewa Cię czasem strona cp ? Bo ja już sama nie wiem czy, to się wchłonęło czy nie 🤯🤯 ja tylko myślę o przeprowadzce i już tak się doczekać nie mogę !! 😱😱❤️daj znać jaka @ . Właśnie a @zarathos jak to wyglądało u Ciebie na początku z @ ?
Cześć kochane! Przepraszam za przerwę miałam prawdziwe urwanie głowy! Jak się czujecie? Co nowego?🥰
Co do pobolewania po stronie cp - miałam tak. I to nawet parę miesięcy po i założyłam nawet wątek w tym temacie bo się trochę wystraszyłam. Poszłam do dwóch ginów żeby sprawdzili i wszystko było ok. I pobolewanie też przeszło. Także nic się nie martw 😘😘
Co do małpy to nie zauważyłam jakiejś zmiany po cp
 
reklama
Cześć kochane! Przepraszam za przerwę miałam prawdziwe urwanie głowy! Jak się czujecie? Co nowego?🥰
Co do pobolewania po stronie cp - miałam tak. I to nawet parę miesięcy po i założyłam nawet wątek w tym temacie bo się trochę wystraszyłam. Poszłam do dwóch ginów żeby sprawdzili i wszystko było ok. I pobolewanie też przeszło. Także nic się nie martw 😘😘
Co do małpy to nie zauważyłam jakiejś zmiany po cp
No właśnie czytałam i byłaś chora w tym cyklu ja w sumie też byłam chora w tym cyklu jak nigdy 🥺 ja po tym mtx na razie mam bolesne, teraz miałam chyba owu z cp bo bolał mnie jajnik strasznie dwa dni. Jestem po posiewie, czekam na wyniki i oby były dobre 🙏🙏 A ty robiłaś drożność jajowodów?
 
Do góry