reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ektopowe babeczki gotowe na ploteczki

Mówiłam :p a powiedz mi negatywna to 0 czy mniej niż ileś? Bo mi w szpitalu powiedzieli ze mam zejść do zera a to wooolno idzie :(
Myślę że "mniej niż ileś" bo dokładność maszyny nigdy nie może osiągnąć 100%
 

Załączniki

  • IMG_20240104_175009.jpg
    IMG_20240104_175009.jpg
    81,8 KB · Wyświetleń: 42
reklama
Nie moja tylko męża. A przy stoliku pewnie będę siedzieć z żoną kuzyna mojego męża.. która pracuje w tej samej firmie 🙈 a ona plotkara jakich mało 🙄
Nie pisałam ze rodzina Twoja 😄 ale w każdej rodzinie znajdzie się ktoś fajny z kim można pogadać / pojeść / potańczyć / spędzić czas, nie ma nikogo takiego?
 
Nie pisałam ze rodzina Twoja 😄 ale w każdej rodzinie znajdzie się ktoś fajny z kim można pogadać / pojeść / potańczyć / spędzić czas, nie ma nikogo takiego?
No właśnie dla tego pisze że męża bo mniej znam tą rodzinę a mąż też nie utrzymuje kontaktu zbytnio . Wolała bym do swoich 😂 Więc bawić się będziemy ze sobą, ewentualnie z plotkara - oczywiście będzie wypytywać czemu mnie w robocie dawno nie było a ona bezpośrednia itp itd dlatego nie mam ochoty iść 🙄🙄
 
reklama
A to jest ta poważna strona rodziny . Czyli same nauczycielki . Zawsze rozmowa wygląda tak . Jak w pracy ? Samochód jeździ ? Robota jest ? 😂😂
 
Do góry