reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ektopowe babeczki gotowe na ploteczki

A wam jak mija weekend ? Mrozy dotarły ? U nas ma być we wtorek -20 🥶🥶 śniegu nasypało przez noc i dalej sypie ❄️
 
reklama
Mróz jest potworny to prawda, ale umilam sobie czas herbatką i książką😁 znacie cykl Miszczuk kwiat paproci?? Polecam bardzo ❤️
 
Mróz jest potworny to prawda, ale umilam sobie czas herbatką i książką😁 znacie cykl Miszczuk kwiat paproci?? Polecam bardzo ❤️
Ja też herbatka albo kawka . Ja zaczęłam czytać ,,Poza strachem " Jaye Ford . Też polecam, jak na razie zaczęłam czytać przez cp i od tamtej pory jakoś nie umiem się zebrać, jak by mi wszelkie chęci opadły ... 😰
 
ja mnóstwo audiobooków męczę, ale ostatnio głównie kryminały 😄dzisiaj ogarnelam wszystkie papiery odkładane na później dzięki takiemu słuchaniu 🤪
 
Bez zmian , dalej mam jakąś zmianę w jajowodzie nic się nie wchłonęło a beta już dawno spadła.. . Lekarz powiedział , że jak się nie wchłonie to może przy drożności wytnie 🤷🏻‍♀️ a Tobie beta spada ?
Spada, lekarka powiedziała ze ta zmiana może się pół roku a nawet dłużej wchłaniać od momentu zerowej bety, wiec daję Ci znać ze musimy być cierpliwe 🥳
 
reklama
Do góry