reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ektopowe babeczki gotowe na ploteczki

reklama
Nie wiem🥺mam nadzieję że Ok u niej. Jutro u mnie kolejna beta 🤪
Hejo I jak tam? Wszystko prawidłowo wyszło? Dziś już piąteczek 😁 co planujecie??
Aha czy macie do polecenia jakieś fajne filmy? Chodzi mi o komedie żeby się trochę rozluźnić i pośmiać :)
Buziaki!!!
 
Hejo I jak tam? Wszystko prawidłowo wyszło? Dziś już piąteczek 😁 co planujecie??
Aha czy macie do polecenia jakieś fajne filmy? Chodzi mi o komedie żeby się trochę rozluźnić i pośmiać :)
Buziaki!!!
Beta już poniżej 1, na usg widać ze sie wchłania, bo się zmniejszyło. Jestem dobrej myśli 😃 u mnie w planie wizyta teściów wiec będzie jedzonko pogaduszki i miły weekend 😄 wczoraj byłam na imprezie i się świetnie bawiłam😃
 
reklama
Hejo I jak tam? Wszystko prawidłowo wyszło? Dziś już piąteczek 😁 co planujecie??
Aha czy macie do polecenia jakieś fajne filmy? Chodzi mi o komedie żeby się trochę rozluźnić i pośmiać :)
Buziaki!!!
U nas spotkanie ze znajomymi jutro ale nie mam jakoś ochoty iść . Polezala bym w domu. U mnie kiepsko cos się wchłania . Od grudnia na wizycie za 3 tygodnie nic nie ruszyło ( 2tyg temu ) a beta była ujemna
 
Do góry