reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ektopowe babeczki gotowe na ploteczki

Beta już poniżej 1, na usg widać ze sie wchłania, bo się zmniejszyło. Jestem dobrej myśli 😃 u mnie w planie wizyta teściów wiec będzie jedzonko pogaduszki i miły weekend 😄 wczoraj byłam na imprezie i się świetnie bawiłam😃
Oooo!!! Same dobre newsy!! Bardzo się cieszę 🥰
A cóż to była za imprezka? 😁
 
reklama
U nas spotkanie ze znajomymi jutro ale nie mam jakoś ochoty iść . Polezala bym w domu. U mnie kiepsko cos się wchłania . Od grudnia na wizycie za 3 tygodnie nic nie ruszyło ( 2tyg temu ) a beta była ujemna
Hmmm no nie wiem jak to jest z tym wchłanianiem ale ważne że beta ujemna.
Pamiętam że u mnie to się chyba miesiąc wchłaniało.
 
Wchłaniać się mzoe nawet i pół roku. U każdego inaczej bo u kolezanek beta ładnie spadała od początku a potem zwolniła a u mnie odwrotnie - najpierw spadała tyle o ile a na końcówce jak szalona. Najpierw w ogóle się nie wchłaniało a teraz połowę mniejsze jest niż 2 tyg temu (a 2 tyg temu takie samo jak 2 miesiące temu), wiec cierpliwosc wskazana
 
Mam nadzieję, se coś ruszyło po @ z chęcią bym poszła i sprawdziła ale bez sensu . Za miesiąc będę na wizycie . To super 🥰 my z dziewczynami na dzień kobiet się wybieramy 9 marca na zabawę w stylu lat 20 😃
 
Mam nadzieję, se coś ruszyło po @ z chęcią bym poszła i sprawdziła ale bez sensu . Za miesiąc będę na wizycie . To super 🥰 my z dziewczynami na dzień kobiet się wybieramy 9 marca na zabawę w stylu lat 20 😃
Aż mnie za zaciekawiłaś- strój już wybrany?🤩 Można zobaczyć ? 😁
same organizujcie czy to jakiś event?
 
@zarathos a u Ciebie jak ? Staracie się dalej ?
Tak...małpa ma być 2 lutego także proszę się przygotować na kolejną ***** burzę bez powodu oraz bardzo racjonalne pomysły typu: przyśniło mi się że zdycham - "sprawdźmy czy przeżyje do jutra"??
"wyobraźmy sobie nieistniejące kreski" oraz "niedowierzajmy wynikom bety z laboratorium".
Moja psychoza przecież wie lepiej 🤣🤣
 
reklama
Aż mnie za zaciekawiłaś- strój już wybrany?🤩 Można zobaczyć ? 😁
same organizujcie czy to jakiś event?
mniej więcej tak . Suknia z frędzlami , opaska z piórem, perły i czerwoną szminka . Jeszcze nie kupiłam nic, ale jak wpiszesz strój lata 20 to pełno jest 😃 tak event - obiad, bar z drinkami bez limitu , dj, forobutka 360 stopni . Taka zabawa 😅 spoko ja Cię rozumiem bo ja już sieje ***** burze i wymyślam, że pewnie mam uszkodzony , trzeba było usunąć, beta spadła w 2tyg po wyjściu ze szpitala ale dalej jest duża zmiana i pewnie jest spękany jajowód ... Można by było wymieniać
Dawaj znać jak się rozwinie sprawa z @
Masz oba jajowody tak ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry