reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ELECARE - mleko dla alergików, alergia na białko mleka krowiego

nadziejka82

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Lipiec 2009
Postów
176
Witam,
mój synek miał silną alergie pokarmową (kupki z krwią). Trafilismy do szpitala - diagnoza uczulenie na białko mleka krowiego. Tam dostał mleko sprowadzane z USA (import docelowy) - ELECARE. Przeszło jak ręką odjął. Po 2 miesiącach przeszliśmy na Nutramigen, bo Elecare strasznie trudno załatwić. Została mi 1 puszka mleka Elecare, chętnie odsprzedam. Zainteresowane osoby proszę o kontakt na maila: alicjas0909@op.pl

Elecare to hypoalergiczne mleko modyfikowane lecznicze dla niemowląt od urodzenia i małych dzieci. Mleko ze względu na specjalną formułę rewelacyjne sprawdza się w silnych alergiach pokarmowych. Więcej informacji: EleCare - Hypoallergenic Infant Formula - EleCare Data ważności styczeń 2014 r.
 
reklama
Do góry