reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Elektroniczna niania czy combo z monitorem oddechu cz bez??

Dołączył(a)
24 Sierpień 2014
Postów
2
Mili uzytkownicy forum

Wertuje siec w poszukiwaniu opini/informacji nt elektronicznej niani. Czy mozecie cos polecic. Chodzi o mozliwosc podgladu wskazniki temp i mata do monitoru ruchu/oddechu. Czytam o firmie Angelcare i modelu AC1110 ale nie mam zdania. Bede wdzieczny za sugestie czy brac takie combo czy kupic motorolke jako sama wideo niania a maty osobno? Z gory przepraszam jesli ten temat juz byl i go przeoczylem.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczow

Dackosz
 
reklama
Ja właśnie zastanawiam się nad monitorem oddechu: czy kupić AngelCare za 300 zł czy Babysense II za 350 zł czy wypożyczyć ten drugi za 150 zł/6 miesięcy.

Zastanawia mnie też czy to są takie czułe urządzenia, że zadziałają pod twardym materacem 12 cm z warstwą kokosa?
 
Moja malzonka lezy na Starynkiewicza i tam wszyscy lekarze uzywaja babysense 5. Ale angelcare ac1100 to takie combo tylko nie wiem co lepsze. Tez myslalem aby kupic osobno maty wlasnie baby sense i osobno video nianke ale sam nie wiem. Kosztowo to wychodzi podobnie stad moje rozterki co do wariantu.
 
Witam
My mamy Angelcare model AC401. Poleciła mi go kumpela i polecam go z czystym sumieniem dalej. Monitor oddechu bez problemu działa przez materac, mam zresztą też jakiś w tym rodzaju i grubości. Najprostszy test to wyciągnąć dziecko z łóżeczka czy czujniki wychwycą że nie ma żadnego ruchu w środku. Oczywiście tego typu bajery jak pomiar temperatury w pokoju, alarm jak spadnie powyżej lub poniżej ustalonego przez użytkownika poziomu itd. Może i nie ma kamerki, ale to już trudno ;-)
 
Eeea propos posta wyzej (ktory zaraz zostanie zgłoszony, bo ktoś sobie chyba sklep reklamuje) na tej stronie smykolandii to jakies zdzierstwo! AngelCare AC300 kosztuje u nich 369 zł :szok: Bez jaj :/ Ja kupiłam ze strony internetowej apteki Gemini za 273 zł (oczywiście 2 płytki).

Czekam teraz za przesyłką.
 
Ostatnia edycja:
Do góry