reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Elektroniczna niania...

Dołączył(a)
16 Marzec 2016
Postów
1
Cześć dziewczyny,

za kilka miesięcy zostanę mamą, dlatego powoli zaczynam się rozglądać za niezbędnym wyposażeniem, związanym z małym brzdącem - nie chcę później kupować wszystkiego naraz.
Ostatnio zaczęłam szukać elektronicznej niani o w miarę dużym zasięgu (mieszkam domu z ogrodem..) i znalazłam taki sprzęt:

Link do: Niania elektroniczna m-e Gmbh Babyphone DBS 3, zasięg 600 m, 2 kanał, 446 MHz

Link do: Niania elektroniczna Motorola Babyphone MBP8, zasięg 300 m, 10 kanałów

Nie wiem, którą wybrać? Cenowo wychodzi tak samo, tyle, że pierwsza ma wiekszy zasięg..

Poratujcie radą :)
 
reklama
A nie wolisz takiej z kamerka?
Ta motorole miałam ale nie uzywalam, bo wtedy korzystałam z angelcare z monitorem oddechu, tylko probnie poszła w ruch i była nienajgorsza jeśli chodzi o dźwięk, dość czuła :-) cena jest przyzwoita tez.
 
Ostatnia edycja:
My również zaczynamy się rozglądac za elektroniczną nianią ale razem z monitorem oddechu jak wpomniała Lilith.
Wszyscy znajomi chwalili sobie monitory oddechu i ' spokojniej spali' :)
 
Z tym, ze monitor jest dobry na początku. Jak juz szaleć to lepiej od razu taki z kamerka, lata posłuży. Ja zrobiłam błąd biorąc zwykły z Angela a później wymieniając na kamerkę z Motoroli. Ta jest rewelacyjna bo: kiedyś lecialam do syna na różne jęki, przez co gorzej sam wracał do snu. Jak kupilismy z kamerą okazało się, że nie ma pośpiechu, bo tak na prawdę nic się nie dzieje i to pomogło mu w samouspokajaniu. Czasem jak sam zostawał w pokoju to moglam go podpatrzec.
 
Cześć dziewczyny,

za kilka miesięcy zostanę mamą, dlatego powoli zaczynam się rozglądać za niezbędnym wyposażeniem, związanym z małym brzdącem - nie chcę później kupować wszystkiego naraz.
Ostatnio zaczęłam szukać elektronicznej niani o w miarę dużym zasięgu (mieszkam domu z ogrodem..) i znalazłam taki sprzęt:

Link do: Niania elektroniczna m-e Gmbh Babyphone DBS 3, zasięg 600 m, 2 kanał, 446 MHz

Link do: Niania elektroniczna Motorola Babyphone MBP8, zasięg 300 m, 10 kanałów

Nie wiem, którą wybrać? Cenowo wychodzi tak samo, tyle, że pierwsza ma wiekszy zasięg..

Poratujcie radą :)
 
Pierwsza elektroniczna niania ma większy zasięg, ale używa tylko dwóch kanałów nadawania. W sumie też w domu nie potrzebujesz aż takiego zasięgu. Co do kanałów nadawania tego akcesoria dla dzieci, to im więcej osób używa go, tym więcej kanałów jest zajętych :)
 
Ja mam nianię z Angelcare, która ma monitor oddechu i kamerkę. Jestem z niej bardzo zadowolona. Mieszkam w domu piętrowym z ogrodem i nie mam problemu z zasięgiem.
 
Ja kupiłam przed porodem nianię z kamerką na electro.pl i jestem z niej bardzo zadowolona. Mam piętrowy dom więc bez obaw mogę rano zejść do kuchni, aby zrobić kawę i nie boję się, że nie usłyszę jak synek się obudzi.
 
reklama
Ostatnio mieliśmy taką sytuację, że w nocy obudził nas jakiś koleś gadający nam do niani, byłam przerażona..... a okazało się że za nami jechał tir i ktoś gadał przez CB radio, a nasza niania to ściągała:) okazało się że ma większy zasięg niż przypuszczałam:)
 
reklama
Ja polecam nianię z ********* Sama z takiej korzystam i nie mam żadnych zastrzeżeń! Łatwa obsługa, dobra jakość obrazu i dostęp do niego 24/7 :) Do tego opcja wykrywania ruchu/płaczu. Bardzo przydatne urządzenie :) Powodzenia!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry