reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

"Elfik" w Sosnowcu

jus30

Początkująca w BB
Dołączył(a)
12 Styczeń 2009
Postów
19
Rozwiązania
0
Zastanawiam się nad zapisaniem córki (2,5) roku na jakiś rodzaj zajęć w centrum zabawy i rozwoju "Elfik" w Sosnowcu , czy ktoś słyszał o tym centrum ?? Jakie zajęcia są według Was najfajniejsze w takim dla dziecka w takim wieku??:-)
 
reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry