reklama

Emigrantki z FG - Nasze Dzieci :)

Temat na forum 'Mamy wędrowniczki' rozpoczęty przez mamaAleksa, 25 Styczeń 2009.

1. mamaAleksa

mamaAleksa Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No to tutaj może się ulokujemy :-) Mam nadzieję, że nikt nas nie wyrzuci... No to zaczynamy produkcję postów!

2. holkaa

holkaa Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    no ja też już tutaj jestem :-)

3. reklama
  4. mamaAleksa

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    no to fajnie, zobaczymy czy reszta do nas dołączy...

5. alena84

alena84 mama Nadii

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    to jestem i ja :) , mam nadzieje że reszta tez się pojawi :) .
    I przy okazji mam pytanie, czy Wasze bobaski tez koniecznie chą już wstawać, pomijając siadanie ?
    Może sie to wyda dziwne ale moja Nadia przez pałąk od bujaczka przekłada główę albo podciąga sie na pałąku, a jak ja przełozylam do fotelika żeby siedziała spokojnie, to ona tak nakombinowała że wyszła z niego.

6. mamaAleksa

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witaj kochana! Mój Aleks jest na etapie siedzenia z podtrzymywaniem i podnoszenia główki, ale do stania jeszcze się nie ciągnie... ale już się doczekać nie mogę!!! super to musi wyglądać:tak:

7. alena84

alena84 mama Nadii

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jaka cisza, dzieciaczki pochłaniaja tak dużo czasu że mamusie nie maja kiedy zaglądnąć i napisac nam co u nich słychać.

8. kiciaq

kiciaq mama Oli

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    hej:-) jestem na nowym forum i ja :-)
    u nas po staremu , Ola rośnie zdrowo. zaczyna się podnosić żeby sama siadać, bo z podparciem siedzi już od miesiąca pewnie.
    mam pytanie... jak wkleić suwaczki na to forum?? bo jeszcze się niezbyt łapię tu...

9. alena84

alena84 mama Nadii

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam, fajnie że jesteś KICIAQQ !!!
    Suwaczek musisz wkleić w sygnaturę.

Natomiast mojej Nadii dzisiaj babcia pod moja nieobecnośc znalazł ząbka :).
    Poza tym od kilku dni mała staje juz jak do raczkowania, co prawda na razie kiwa sie do przodu i do tyłu, ale dzisiaj zrobiła swoje pierwsze kroczki :) Jejku jak to słodko wygląda :)

10. reklama
  11. kiciaq

kiciaq mama Oli

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    kurczę niby mi się wkleiły suwaczki w tą sygnaturę, ale na forum ich nie widać:( to się wkleja tam gdzie te buźki są z boku??

Oli idą dwa ząbki na dole... przy jedzeniu łyżeczką jest trochę płaczu i marudzenia. ale damy radę:) i będą śliczne dwie perełki w buzi:):):)

12. kiciaq

kiciaq mama Oli

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    udało się w końcu z tymi suwaczkami. może strona była przeciążona i dlatego nie wchodziły!
    co tak cicho na forum?? gdzie inne mamusie? gocha, docinka, kami???

ale paskudna pogoda się zrobiła.... senna taka. Ola też śpi większość dnia. a tak to nie chce ani trochę tylko się bawić. muszę wyjść z nią dziś choć na pół godziny. dwa dni z rzędu już nie byłyśmy, bo tak wiało u nas , że coś okropnego! nie wychodzimy tylko jak jest duży mróz, tzn tak do -10 , jak wieje mocno i pada. tak to codziennie na spacerek i po małe zakupy jesteś:) wożę ją jeszcze w głębokim wózku. zawsze lepiej ochroni , do spacerówki to w marcu gdzieś pójdzie jak się cieplej zrobi . a wy ?? macie jeszcze głębokie czy już spacerówki?

Poleć forum