reklama

Emigrantki z FG - Nasze Dzieci :)

Temat na forum 'Mamy wędrowniczki' rozpoczęty przez mamaAleksa, 25 Styczeń 2009.

1. mamaAleksa

mamaAleksa Zaciekawiona BB

No to tutaj może się ulokujemy :-) Mam nadzieję, że nikt nas nie wyrzuci... No to zaczynamy produkcję postów!

2. holkaa

holkaa Zaciekawiona BB

no ja też już tutaj jestem :-)

3. reklama
  4. mamaAleksa

no to fajnie, zobaczymy czy reszta do nas dołączy...

5. alena84

alena84 mama Nadii

to jestem i ja :) , mam nadzieje że reszta tez się pojawi :) .
    I przy okazji mam pytanie, czy Wasze bobaski tez koniecznie chą już wstawać, pomijając siadanie ?
    Może sie to wyda dziwne ale moja Nadia przez pałąk od bujaczka przekłada główę albo podciąga sie na pałąku, a jak ja przełozylam do fotelika żeby siedziała spokojnie, to ona tak nakombinowała że wyszła z niego.

6. mamaAleksa

Witaj kochana! Mój Aleks jest na etapie siedzenia z podtrzymywaniem i podnoszenia główki, ale do stania jeszcze się nie ciągnie... ale już się doczekać nie mogę!!! super to musi wyglądać:tak:

7. alena84

alena84 mama Nadii

Jaka cisza, dzieciaczki pochłaniaja tak dużo czasu że mamusie nie maja kiedy zaglądnąć i napisac nam co u nich słychać.

8. kiciaq

kiciaq mama Oli

hej:-) jestem na nowym forum i ja :-)
    u nas po staremu , Ola rośnie zdrowo. zaczyna się podnosić żeby sama siadać, bo z podparciem siedzi już od miesiąca pewnie.
    mam pytanie... jak wkleić suwaczki na to forum?? bo jeszcze się niezbyt łapię tu...

9. alena84

alena84 mama Nadii

Witam, fajnie że jesteś KICIAQQ !!!
    Suwaczek musisz wkleić w sygnaturę.

Natomiast mojej Nadii dzisiaj babcia pod moja nieobecnośc znalazł ząbka :).
    Poza tym od kilku dni mała staje juz jak do raczkowania, co prawda na razie kiwa sie do przodu i do tyłu, ale dzisiaj zrobiła swoje pierwsze kroczki :) Jejku jak to słodko wygląda :)

10. reklama
  11. kiciaq

kiciaq mama Oli

kurczę niby mi się wkleiły suwaczki w tą sygnaturę, ale na forum ich nie widać:( to się wkleja tam gdzie te buźki są z boku??

Oli idą dwa ząbki na dole... przy jedzeniu łyżeczką jest trochę płaczu i marudzenia. ale damy radę:) i będą śliczne dwie perełki w buzi:):):)

12. kiciaq

kiciaq mama Oli

udało się w końcu z tymi suwaczkami. może strona była przeciążona i dlatego nie wchodziły!
    co tak cicho na forum?? gdzie inne mamusie? gocha, docinka, kami???

ale paskudna pogoda się zrobiła.... senna taka. Ola też śpi większość dnia. a tak to nie chce ani trochę tylko się bawić. muszę wyjść z nią dziś choć na pół godziny. dwa dni z rzędu już nie byłyśmy, bo tak wiało u nas , że coś okropnego! nie wychodzimy tylko jak jest duży mróz, tzn tak do -10 , jak wieje mocno i pada. tak to codziennie na spacerek i po małe zakupy jesteś:) wożę ją jeszcze w głębokim wózku. zawsze lepiej ochroni , do spacerówki to w marcu gdzieś pójdzie jak się cieplej zrobi . a wy ?? macie jeszcze głębokie czy już spacerówki?

Poleć forum