reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Emigrantki z FG - Nasze Dzieci :)

reklama
to jestem i ja :) , mam nadzieje że reszta tez się pojawi :) .
I przy okazji mam pytanie, czy Wasze bobaski tez koniecznie chą już wstawać, pomijając siadanie ?
Może sie to wyda dziwne ale moja Nadia przez pałąk od bujaczka przekłada główę albo podciąga sie na pałąku, a jak ja przełozylam do fotelika żeby siedziała spokojnie, to ona tak nakombinowała że wyszła z niego.
 
to jestem i ja :) , mam nadzieje że reszta tez się pojawi :) .
I przy okazji mam pytanie, czy Wasze bobaski tez koniecznie chą już wstawać, pomijając siadanie ?
Może sie to wyda dziwne ale moja Nadia przez pałąk od bujaczka przekłada główę albo podciąga sie na pałąku, a jak ja przełozylam do fotelika żeby siedziała spokojnie, to ona tak nakombinowała że wyszła z niego.

Witaj kochana! Mój Aleks jest na etapie siedzenia z podtrzymywaniem i podnoszenia główki, ale do stania jeszcze się nie ciągnie... ale już się doczekać nie mogę!!! super to musi wyglądać:tak:
 
Jaka cisza, dzieciaczki pochłaniaja tak dużo czasu że mamusie nie maja kiedy zaglądnąć i napisac nam co u nich słychać.
 
hej:-) jestem na nowym forum i ja :-)
u nas po staremu , Ola rośnie zdrowo. zaczyna się podnosić żeby sama siadać, bo z podparciem siedzi już od miesiąca pewnie.
mam pytanie... jak wkleić suwaczki na to forum?? bo jeszcze się niezbyt łapię tu...
 
Witam, fajnie że jesteś KICIAQQ !!!
Suwaczek musisz wkleić w sygnaturę.

Natomiast mojej Nadii dzisiaj babcia pod moja nieobecnośc znalazł ząbka :).
Poza tym od kilku dni mała staje juz jak do raczkowania, co prawda na razie kiwa sie do przodu i do tyłu, ale dzisiaj zrobiła swoje pierwsze kroczki :) Jejku jak to słodko wygląda :)
 
kurczę niby mi się wkleiły suwaczki w tą sygnaturę, ale na forum ich nie widać:( to się wkleja tam gdzie te buźki są z boku??

Oli idą dwa ząbki na dole... przy jedzeniu łyżeczką jest trochę płaczu i marudzenia. ale damy radę:) i będą śliczne dwie perełki w buzi:):):)
 
reklama
udało się w końcu z tymi suwaczkami. może strona była przeciążona i dlatego nie wchodziły!
co tak cicho na forum?? gdzie inne mamusie? gocha, docinka, kami???

ale paskudna pogoda się zrobiła.... senna taka. Ola też śpi większość dnia. a tak to nie chce ani trochę tylko się bawić. muszę wyjść z nią dziś choć na pół godziny. dwa dni z rzędu już nie byłyśmy, bo tak wiało u nas , że coś okropnego! nie wychodzimy tylko jak jest duży mróz, tzn tak do -10 , jak wieje mocno i pada. tak to codziennie na spacerek i po małe zakupy jesteś:) wożę ją jeszcze w głębokim wózku. zawsze lepiej ochroni , do spacerówki to w marcu gdzieś pójdzie jak się cieplej zrobi . a wy ?? macie jeszcze głębokie czy już spacerówki?
 
Do góry