reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Emolium czy atoperan?

reklama
emolium jest bardzo fajne, uzywam go tez na sobie, chociaz jest przeznaczone dla dzieci i niemowlat, bardzo ladnie zmiekcza skore :)
 
maja u nas tez latopic duzo pomogł:) osobiscie do skóry maluszka stosuję olejek balneum, farmaceuta w aptece mówił, że ma duzo lepszy skład od emolium czy oiilatum, a cena ta sama wlasciwie
 
maja u nas tez latopic duzo pomogł:) osobiscie do skóry maluszka stosuję olejek balneum, farmaceuta w aptece mówił, że ma duzo lepszy skład od emolium czy oiilatum, a cena ta sama wlasciwie

o widzisz, a ja zawsze stosowałam emolium, właśnie mi się kończy więc może wypróbujemy ten olejek balneum, jest to jeden czy np kilka rodzai?
 
Moja córeczka po urodzeniu miała bardzo suchą i łuszczącą się skórkę, kupiłam dwie emulsje z Emolium , jedną do kąpania a drugą do smarowania ciała i już po jednym użyciu problem zniknął . Od tamtej pory go używamy i mała nie miała już żadnych problemów skórnych . Do tego zrobiły mi się bardzo mięciutkie dłonie po takich zabiegach przy malutkiej :) Niestety nie wiadomo czy u twojej córeczki zda to egzamin, czasami w aptekach mają próbki , ale trzeba się zapytać bo sami rzadko kiedy o tym powiedzą. Ja na przykład dostałam próbki emolium w paczce szpitalnej .
 
reklama
Moim zdaniem, ani jedno ani drugie tylko Eloderm, jedyne co pomaga mojej Córce, po emulsji i żelu do kąpieli skóra jest gładka, a krem aktywny łagodzi większe podrażnienia.
 
reklama
Do góry