reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ENCORTON, ACCOFIL, NEOPARIN - przyjmowanie w staraniach o zajście w ciazę

IZABELA 1

Fanka BB :)
Dołączył(a)
12 Sierpień 2022
Postów
193
Witajcie, czy ktoś stosował ENCORTON w tabletkach, ACCOFIL i NEOPARIN w zastrzyku przy staranich w zajściu w ciażę? Jak dawkowałyście te leki i w jakich dniach cyklu go przymowałyście? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź nawet jesli stosowałaś tylko jeden z wymienionych leków. Najważniejsze sa dla mnie Encorton i Accofil. Pozdrawiam.
 
reklama
Witajcie, czy ktoś stosował ENCORTON w tabletkach, ACCOFIL i NEOPARIN w zastrzyku przy staranich w zajściu w ciażę? Jak dawkowałyście te leki i w jakich dniach cyklu go przymowałyście? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź nawet jesli stosowałaś tylko jeden z wymienionych leków. Najważniejsze sa dla mnie Encorton i Accofil. Pozdrawiam.

Brałam encorton 10. W zasadzie zaczęłam brać i okazało się, że jestem w ciąży i brałam dalej. Heparyne od pozytywnego testu.
 
Brałam encorton 10. W zasadzie zaczęłam brać i okazało się, że jestem w ciąży i brałam dalej. Heparyne od pozytywnego te

Brałam encorton 10. W zasadzie zaczęłam brać i okazało się, że jestem w ciąży i brałam dalej. Heparyne od pozytywnego testu.
Czy brala Pani encorton 10mg dziennie w staraniach w zajscie w ciaze? Czy byl on zalecony do codziennego przyjmowania od rozpoczecia starania czy tylko na dane dni cyklu przed lub po owulacji? Czy uwaza Pani ze to wlasnie Encorton pomogl zajsc w ciaze?
 
Czy brala Pani encorton 10mg dziennie w staraniach w zajscie w ciaze? Czy byl on zalecony do codziennego przyjmowania od rozpoczecia starania czy tylko na dane dni cyklu przed lub po owulacji? Czy uwaza Pani ze to wlasnie Encorton pomogl zajsc w ciaze?
Miałam zapisany żeby brać w trakcie starań, zaczęłam brać i za kilka dni okazało się, że jestem w ciąży więc u mnie się raczej nie przyczynił bezpośrednio, ale moja sytuacja była mocno skomplikowana ciężko powiedzieć co pomogło 🙂
 
Miałam zapisany żeby brać w trakcie starań, zaczęłam brać i za kilka dni okazało się, że jestem w ciąży więc u mnie się raczej nie przyczynił bezpośrednio, ale moja sytuacja była mocno skomplikowana ciężko powiedzieć co pomogło 🙂
A czy moge dopytac jeszcze na jakie dni cykl ten encorton zostal zapisany przy staraniach? A tak w ogole, to gratuluje!!! ;)
 
reklama
Do góry