reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ENCORTON, ACCOFIL, NEOPARIN - przyjmowanie w staraniach o zajście w ciazę

reklama
Ja mam kir Aa. Przeciwciała przeciwplemnikowe, bałagan w cytokinach.
Ja miesiąc przed brałam encorton 5 mg
 
Dawkowanie jest bardzo różne, miałam 4 cykle starań na accofilu, dawkowanie pod kontrolą morfologii. Dawki co cykl były inne, co trzy, co dwa dni, codziennie i 1/4-1/2 ampułki - wszystko ustał lekarz
 
witam, jakby kto chcial odkupic neoparin to mam :)
Witajcie, czy ktoś stosował ENCORTON w tabletkach, ACCOFIL i NEOPARIN w zastrzyku przy staranich w zajściu w ciażę? Jak dawkowałyście te leki i w jakich dniach cyklu go przymowałyście? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź nawet jesli stosowałaś tylko jeden z wymienionych leków. Najważniejsze sa dla mnie Encorton i Accofil. Pozdrawiam.
 
reklama
Mi lekarz przepisał encorton pół tabletki 10-20 dc, potem cała tabletka do miesiączki. Neoparin 19 dc do miesiączki. Neoparin bo wyszły mi pozytywne niektóre parametry w kontekście trombofilii - polecam to zbadać. Lekarz mówił mi tez, ze wielokrotnie próby zajścia w ciąże udaremniają chore migdałki - tez polecam sprawdzić. Pozdrowienia :)
 
Do góry