reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Encorton na przeciwciała przeciwplemnikowe.

Katarzyna99

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
8 Listopad 2020
Postów
46
Witam Was dziewczynki.
Staramy sie o bobaska i wykryto u mnie przeciwciala przeciwplemnikowe. Niewiele ponad norme ale jednak podwyższone. Dostalam Encorton 1× 1 dziennie podczas śniadania. Macie moze jakieś doświadczenia z tym lekiem? Jak sie po nim czułyście?
 
reklama
Witaj
U Mnie również wykryto niedawno przeciwciała przeciwplemnikowe. Już drugi raz będę brała Encorton. Ginekolog wskazała by brać go przed owulacją doustnie (tylko przez 3dni)a teraz mam dodatkowo jedną tabletkę rozkruszyć i umieścić w pochwie 2h przed stosunkiem 13dniacyklu. Również szukam podobnych przypadków...
 
Witaj
U Mnie również wykryto niedawno przeciwciała przeciwplemnikowe. Już drugi raz będę brała Encorton. Ginekolog wskazała by brać go przed owulacją doustnie (tylko przez 3dni)a teraz mam dodatkowo jedną tabletkę rozkruszyć i umieścić w pochwie 2h przed stosunkiem 13dniacyklu. Również szukam podobnych przypadków...
Witaj Mary, Jak poszlo leczenie z encortonem? Udalo sie zajsc w ciaze?
 
Do góry