reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Endometrium po clo

reklama
Ja też w drugim cyklu przy clo i dupku zaszłam :)
Miałam IO, cienkie endo, problem z nierosnacymi pęcherzykami, ich pękaniem, niski prog.
W takim razie mam nadzieję że i mi pomoże clo. Cykle regularne, nasienie b. dobre, drożność prawidłowa, hormony ok, własna owu była a ciąży po roku nadal brak... :(
Trochę się tylko boję ciąży bliźniaczej
 
W takim razie mam nadzieję że i mi pomoże clo. Cykle regularne, nasienie b. dobre, drożność prawidłowa, hormony ok, własna owu była a ciąży po roku nadal brak... :(
Trochę się tylko boję ciąży bliźniaczej
Ja też się bałam, tym bardziej, że mam braci bliźniaków i po obydwu stronach u mojej mamy w rodzinie były bliźniaki 😃 ale już stwierdziłam, że wolę w razie czego bliźniaki niż nie mieć dziecka w ogóle
 
Ja też się bałam, tym bardziej, że mam braci bliźniaków i po obydwu stronach u mojej mamy w rodzinie były bliźniaki 😃 ale już stwierdziłam, że wolę w razie czego bliźniaki niż nie mieć dziecka w ogóle
ja tez mam w rodzinie bliźniaki, do tego właśnie te dwa ciałka żółte i lekarz na ostatnim monitoringu mówi: "a ja uprzedzałem Panią że może być ciąża bliźniacza" :) Mój mąż by się bardzo cieszył tylko zastanawiam się jak byśmy sobie logistycznie z tym wszystkim poradzili ale też staram się myśleć tak jak Ty - lepiej podwójne szczęście niż brak dziecka.
 
W takim razie mam nadzieję że i mi pomoże clo. Cykle regularne, nasienie b. dobre, drożność prawidłowa, hormony ok, własna owu była a ciąży po roku nadal brak... :(
Trochę się tylko boję ciąży bliźniaczej
Znam kobiety, którym pękły dwa lub nawet trzy pęcherzyki, a ciąży w ogóle nie było. :(
U mnie dwa cykle na clo - w pierwszym mimo podania ovitrelle pęcherzyk nie pękł (był jeden dominujący), w drugim cyklu był jeden dominujący i sam pękł, ale dopiero jak był bardzo duży. Lekarz nawet powiedział, że już nie pęknie niestety. A tu niespodzianka.
 
ja tez mam w rodzinie bliźniaki, do tego właśnie te dwa ciałka żółte i lekarz na ostatnim monitoringu mówi: "a ja uprzedzałem Panią że może być ciąża bliźniacza" :) Mój mąż by się bardzo cieszył tylko zastanawiam się jak byśmy sobie logistycznie z tym wszystkim poradzili ale też staram się myśleć tak jak Ty - lepiej podwójne szczęście niż brak dziecka.
Jest hardcore, nie powiem. Ale wszystko jest do przeżycia. Moja znajoma w wieku 20 lat urodziła córkę, to była nieplanowana ciąża. Potem chcieli drugie dziecko, ale nie wychodziło i musieli się leczyć. Efektem są trojaczki 🤣 w wieku 23 lat miała już 4 dzieci. A ja, w wieku 28 będę mieć pierwsze 🙂
 
Znam kobiety, którym pękły dwa lub nawet trzy pęcherzyki, a ciąży w ogóle nie było. :(
U mnie dwa cykle na clo - w pierwszym mimo podania ovitrelle pęcherzyk nie pękł (był jeden dominujący), w drugim cyklu był jeden dominujący i sam pękł, ale dopiero jak był bardzo duży. Lekarz nawet powiedział, że już nie pęknie niestety. A tu niespodzianka.
wiem, że to że pęcherzyki pękły nie oznacza ciąży więc raczej się nie nastawiam na ten pierwszy cykl. Bardziej się cieszę, że clo działa więc mam nadzieję że może za którymś razem się uda :)
 
Ja po clo miałam endometrium 17mm i zaszłam wtedy w ciążę, ale niestety "utknęła" w jajowodzie. Clo zwiększa nieco ryzyko ciąży pozamacicznej.
 
Ja po clo miałam endometrium 17mm i zaszłam wtedy w ciążę, ale niestety "utknęła" w jajowodzie. Clo zwiększa nieco ryzyko ciąży pozamacicznej.
pozostało mi tylko czekać do dnia miesiączki i zobaczymy. Ale cały czas jestem zdziwiona właśnie takim grubym endometrium, w życiu nie miałam aż tak grubego przed stymulacją. Zazwyczaj było 10 mmm
 
reklama
Do góry