reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Endometrium w ciąży

Dołączył(a)
11 Czerwiec 2019
Postów
3
Hejka dziewczyny :) mam pytanie, ile wynosi grubość endometrium na początku ciąży. Mówię tu o jakimś 5-6 tygodniu. Jak u was to wyglądało ? Jaki jest przyrost endometrium w ciąży ? Z góry dziękuje za odpowiedzi :))
 
reklama
Rozwiązanie
Ja zaszłam mając zaledwie 5 mm , sam lekarz powiedział ,żeby się nie nastawiać bo może być różnie ale dał leki i się udało ,ale cały czas mówił że minimum 8 a najlepiej 10mm
Hej jestem tu od niedawna js dziś mam 34 dc wczoraj byłam na usg i endometrium 4 mm. Cykle trwają 28 dni. Bylam stymulowana lametts i nie wiem czy to ciąża?
Hej,
Czy któraś z was miała po clo i zaraz po owu endometrium około 17mm? Lekarz twierdzi że jest duża szansa, że doszło do zapłodnienia... Jestem pierwszy cykl na clo, przed braniem moje endo wynosilo zawsze około 10...
Hej:)
Jestem ciekawa jak wygląda sytuacja dziś u Ciebie, czy to jednak ciąża? :)
Dziś się dowiedziałam, że endometrium u mnie równiez ma 17 mm.
Daj znac, proszę:)
 
reklama
Hej:)
Jestem ciekawa jak wygląda sytuacja dziś u Ciebie, czy to jednak ciąża? :)
Dziś się dowiedziałam, że endometrium u mnie równiez ma 17 mm.
Daj znac, proszę:)
Hej jest ciąża ale w drugim cyklu. Gdy pisałam ten post był to pierwszy cykl na clo. W drugim cyklu endometrium 16mm i znów te same słowa lekarza ale machnęłam ręką bo nie wierzyłam ze się uda. Dziś 6tc 5 dzień, mamy bijące serduszko :)
 
Hej. Czy możliwe jest aby w ciąży endometrium na początku wynosiło 12 cm podczas spóźniania miesiączki a później przyszło skąpe kilku dniowe plamienie i sprawiło, że endometrium zmalało do 7,5 cm mimo ciąży? Czy endometrium może zmaleć i można być mimo tego w ciąży?
 
Hejka dziewczyny :) mam pytanie, ile wynosi grubość endometrium na początku ciąży. Mówię tu o jakimś 5-6 tygodniu. Jak u was to wyglądało ? Jaki jest przyrost endometrium w ciąży ? Z góry dziękuje za odpowiedzi :))
Moja grubość endometrium w 28 dniu cyklu wynosiła 16 mm Pani Doktor uznała że to jest już przerośnięte endometrium ale dziś mam 34 dzień a @ nadal brak . Czytając inne wypowiedzi widzę że to endo jednak na zagnieżdżonie zarodka było jak najbardziej wpozadku więc tu powstaje pytanie czy jednak mogę być w ciąży? Bardzo byśmy chcieli mieć nasze małe szczecie ale nie chcę się za szybko cieszyć . Zrobiłam test moje oczy widzą ta wszystko jest bladzioch ale taki bardzo bardzo słabiutki
 
Do góry