reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Endometrium w ciąży

Dołączył(a)
11 Czerwiec 2019
Postów
3
Hejka dziewczyny :) mam pytanie, ile wynosi grubość endometrium na początku ciąży. Mówię tu o jakimś 5-6 tygodniu. Jak u was to wyglądało ? Jaki jest przyrost endometrium w ciąży ? Z góry dziękuje za odpowiedzi :))
 
reklama
Rozwiązanie
Ja zaszłam mając zaledwie 5 mm , sam lekarz powiedział ,żeby się nie nastawiać bo może być różnie ale dał leki i się udało ,ale cały czas mówił że minimum 8 a najlepiej 10mm
Hej jestem tu od niedawna js dziś mam 34 dc wczoraj byłam na usg i endometrium 4 mm. Cykle trwają 28 dni. Bylam stymulowana lametts i nie wiem czy to ciąża?
reklama
Najgorsza to w tych staraniach byla spina : czy to ta pozycja, czy dobry termin, czy powtorzyc, czy moze poczekac48h, a czy sie zagniezdza, a moze świece zeobic po... itp hahaha
A po alko ? Qurfaś- ja 3 dni po błagałam zeby mnie łeb już nie bolał ( taki ze.mnie alkus hahaha) no i robiłam okłady na poździerane kolana [emoji23][emoji23][emoji23]
Maz do dzis dnia ma beke ze mnie z tego co ponoć robiłam, mówiłam i czego sie ..dopominałam [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] a to byly tylko dwa kielonki i mnie ścieło z efektem hehehe 10 tydz [emoji173]
a zalecają żeby nie pić ha ha ha a tu większość po % zaszła ;D
Stres to potężny czynnik.
Po alkoholu człowiekowi zazwyczaj wsio zwisa i powiewa i kobieta pozbawiona spiny psychicznej zachodzi w ciąże szybciutko.
 
Najgorsza to w tych staraniach byla spina : czy to ta pozycja, czy dobry termin, czy powtorzyc, czy moze poczekac48h, a czy sie zagniezdza, a moze świece zeobic po... itp hahaha
A po alko ? Qurfaś- ja 3 dni po błagałam zeby mnie łeb już nie bolał ( taki ze.mnie alkus hahaha) no i robiłam okłady na poździerane kolana [emoji23][emoji23][emoji23]
Maz do dzis dnia ma beke ze mnie z tego co ponoć robiłam, mówiłam i czego sie ..dopominałam [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] a to byly tylko dwa kielonki i mnie ścieło z efektem hehehe 10 tydz [emoji173]
Looo to mąż miał z Ciebie pożytek jak nigdy ;) ha ha ha no i o to chodzi nie ważne jak ,byle cel osiągnięty ;)
 
Ja zaszłam mając zaledwie 5 mm , sam lekarz powiedział ,żeby się nie nastawiać bo może być różnie ale dał leki i się udało ,ale cały czas mówił że minimum 8 a najlepiej 10mm
Hej jestem tu od niedawna js dziś mam 34 dc wczoraj byłam na usg i endometrium 4 mm. Cykle trwają 28 dni. Bylam stymulowana lametts i nie wiem czy to ciąża?
 
Rozwiązanie
Hej,
Czy któraś z was miała po clo i zaraz po owu endometrium około 17mm? Lekarz twierdzi że jest duża szansa, że doszło do zapłodnienia... Jestem pierwszy cykl na clo, przed braniem moje endo wynosilo zawsze około 10...
 
reklama
Do góry