reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

enfamil premium 3 czy tansze mleko ?? dz

daria0607

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Wrzesień 2009
Postów
2 731
Miasto
MG/Wlkp
witam wszystkich
mam taki problem caly czas daje corce enfamil ale zastanawia mnie czy ono jest jakies lepsze od innych ze ma taka cene czy jak dam tansze mleko to czy bedzie gorsze... ?? bo nie wiem czy jest sens caly czas to drogie mleko dawac?? prosze o odpowiedz
 
reklama
Enfamil zawiera większą ilość nienasyconych kwasów tłuszczowych (DHA), niektóre badania naukowe potwierdzają korzystny wpływ DHA, najnowsze zalecenia mówią nawet o codziennej suplementacji diety dzieci tym kwasem. Tłuszcze te znajdzie Pani również w Tranie.
 
Witam, a ile corcia ma? Ja mam 2 letnia coreczke , ktora tez pije enfamil juz dlugi czas.Najpierw pila AR. a teraz premium i mam taki sam problem czy dawac to czy zmienic na inne -tansze.Podaje enfamil poniewaz slyszalam ze jest najlepsze- w aptece zachwalali ze nawet lepsze od bebilonu.Ale jest drogie a mala ma juz 2 lata,wiec mysle ze jak zmienimy na inne ale modyfikowane to krzywda jej sie nie stanie, tym bardziej ze inni daja zwykle-krowie. Tylko ciagle sie zastanawiam na jakie, mala dlugo miala refluks, cofal sie jej kwas od zoladka i czesto wymiotowala, a nan jej nie sluzylo, ani bebiko.
 
Nie znam opinii ekspertów na temat candii, od czasu do czasu moim podaję. Dla mnie jest o tyle lepsze, że już jest w płynie.... Młodsza jeszcze popija enfamil właśnie ;-)
 
hej mam do sprzedania 5 puszek enfamil 3 850g data do 2013 r . kupilam niedawno, moj syn od poczatku jadł to własnie mleczko, jednak teraz niema opcji zeby wdusic niego jakiekolwiek mleko. takze lezy nieptrzebne :) sprzedam oczywiscie troche taniej, piszcie na maila napewno sie dogadamy, jedna puszka nadpoczeta, zostala z niej zrobiona jedna butelka mleka, jak cos moj nr 883977737 za puszke placilam ponad 50 zł ale napewno sie dogadamy,
 
Do góry