reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Escapelle

Dołączył(a)
7 Luty 2024
Postów
6
Moja średnia długość cyklu wg aplikacji Flo to 37 dni (od 04.2018 tylko 3 cykle krótsze niż 30 dni). W 14/15 dc doszło do pęknięcia prezerwatywy. Po 5h wzięłam escapelle. Z ciekawości po 3 dobach wykonałam test owulacyjny i o dziwo wyszedł pozytywny. Czy to oznacza że tabletka nie zadziałała? Czy raczej test jest niewiarygodny ze względu na bombę hormonalną?
 
reklama
Test jest niewiarygodny, bo takie testy owulacyjne robi sie od poczatku cyklu az do pierwszego pozytywnego testu. I pozniej juz sie ich nie robi. Nawet jak jest teraz pozytywny to nie wiesz, ile dni przed tym byl pierwszy pozytywny test.
 
Byłam dziś na USG dopochwowym. Pani ginekolog stwierdziła, że owulacji raczej jeszcze nie było, endometrium 7mm, w jednym jajniku pęcherzyk 12mm, drugi jajnik wyglada jak policystyczny?
brak ciałka żółtego.
 
Do góry