reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ESKULAP - Bielsko Biała - CC planowana - ILE KOSZTUJE ?

Dołączył(a)
9 Luty 2011
Postów
10
witam weszłam na strone kliniki i piszą ze wykonują cc na zyczenie pacjentki które nie tolerują bólu, natomiast nie moge znaleźć ceny.

czy któras z was miała tam zaplanoaną CC - ile płaciłyscie.
czy jak ma sie skierowanie ze wskazaniem do cc - wykonują bezpłatnie

PROSZĘ O OPINIE !!!
 
reklama
ivette Jej chyba chodziło o cesarkę, a nie ZZO ;) Za nie też się płaci przeważnie i to różnie, chociaż w Rybniku jest za darmo ;)
 
witam

do ivette

chce dowiedziec sie ile kosztuje
1) cc " na zyczenie
2) czy płace za cc jesli mam skierowanie od lek. specjalisty

do natussa

mozesz mi napisac jaka to klinika czy tez szpital w rybniku wykonuje cc bezpłatnie ?
 
witam. W eskulapie placi sie 490 zl bez wzgledu czy jest to porod SN w znieczuleniu czy bez, czy jest to CC. I bez wzgledu na to czy masz skierowanie czy nie i tak sie placi 490zl. pozdrawiam
 
no wiec podpisuję się pod prychatką - tak jak pisałam 490zł bez względu czy ZZO czy cesarka i płacisz nawet jak masz skierowanie - a jak masz skierowanie to czemu nie idziesz do szpitala - tam jest moim zdaniem bezpieczniej :) ja bym przynajmniej tak zrobiła ;)
 
skierowania jeszcze nie mam, mysle ze mam jeszcze czas, zeby to załatwic, ale w najgorszym razie jak bym nie dostała warto wiedziec gdzie jest możliwosc cc planowanej

dzieki za wpisy
 
reklama
reklama
Do góry