reklama

ESKULAP - Bielsko Biała - CC planowana - ILE KOSZTUJE ?

Temat na forum 'Zdrowe dziecko' rozpoczęty przez dolllka, 21 Luty 2011.

1. dolllka

dolllka Zaciekawiona BB

witam weszłam na strone kliniki i piszą ze wykonują cc na zyczenie pacjentki które nie tolerują bólu, natomiast nie moge znaleźć ceny.

czy któras z was miała tam zaplanoaną CC - ile płaciłyscie.
    czy jak ma sie skierowanie ze wskazaniem do cc - wykonują bezpłatnie

PROSZĘ O OPINIE !!!

2. ivette73

ivette73 Fanka BB :)

490zł - nie ma bezpłatnie w tej klinice :)

3. reklama
  4. natusa1988

natusa1988 Mamusia Maksia i Aleksa

ivette Jej chyba chodziło o cesarkę, a nie ZZO ;) Za nie też się płaci przeważnie i to różnie, chociaż w Rybniku jest za darmo ;)

5. dolllka

dolllka Zaciekawiona BB

witam

do ivette

chce dowiedziec sie ile kosztuje
    1) cc " na zyczenie
    2) czy płace za cc jesli mam skierowanie od lek. specjalisty

do natussa

mozesz mi napisac jaka to klinika czy tez szpital w rybniku wykonuje cc bezpłatnie ?

6. prychatka

prychatka Fanka BB :)

witam. W eskulapie placi sie 490 zl bez wzgledu czy jest to porod SN w znieczuleniu czy bez, czy jest to CC. I bez wzgledu na to czy masz skierowanie czy nie i tak sie placi 490zl. pozdrawiam

7. ivette73

ivette73 Fanka BB :)

no wiec podpisuję się pod prychatką - tak jak pisałam 490zł bez względu czy ZZO czy cesarka i płacisz nawet jak masz skierowanie - a jak masz skierowanie to czemu nie idziesz do szpitala - tam jest moim zdaniem bezpieczniej :) ja bym przynajmniej tak zrobiła ;)

8. dolllka

dolllka Zaciekawiona BB

skierowania jeszcze nie mam, mysle ze mam jeszcze czas, zeby to załatwic, ale w najgorszym razie jak bym nie dostała warto wiedziec gdzie jest możliwosc cc planowanej

dzieki za wpisy

9. Madziq

Madziq Zaciekawiona BB

ja rodziłam 2 lata temu w esculapie ale było ciut taniej (200zł za pobyt i po 70 zł za wizytę u ginekologa, usg i wizytę u anestezjologa)

10. reklama
  11. Ćwierć Nuta

Ćwierć Nuta Mamusia Szymusia :)

Hej dziewczyny!

Czy ktoś się orientuje jak teraz wygląda koszt porodu w Eskulapie w Bielsku?
    Pozdrawiam ;-)

Poleć forum