reklama

Espiro Atlantic czy Adbor Arte 3x3

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez marta88, 31 Marzec 2009.

1. marta88

marta88 Początkująca w BB

Wwitam:)
    Mam pytanko który wózek lepszy Espiro atlantic w wersji 3w1 czy Adbor Arte 3x3?
    A może zna ktoś jeszcze inne 3w1 (z możliwością montażu fotelika samochodowego na stelażu) w miarę rozsądnej cenie.
    A może ktoś chce sprzedać jakiś wózek 3 w 1???

Piszcie:);-)

2. marta88

marta88 Początkująca w BB

3. reklama
  4. piciuszka23

piciuszka23 Początkująca w BB

ja mam wozek firmy adbor arte 3x3 i to byl moj najgorszy zakup w zyciu ! skusila mnie niska cena ... ale jaka cena taki wozek ... tragedia ! przednie kolka odpadaja ... przy kazdym kamieniu sie klada ... juz nie wspomne o hamulcu ktory popsul sie po tygodniu uzytkowania ... to nie tylko moja opinia .. moja sasiadka tez go sobie kupila twierdzac ze trafi na lepszy egzemplarz .... i kiedy tydzien temu zostawila dziecko na chwilke przed sklepem wozek zerwal sie z hamulca i sobie pojechal ... od tej pory robimy bojkot tego szmelcu :D wszystko tylko nie arte 3x3 !

5. AdiLea

AdiLea Fanka BB :)

My mamy Espiro atlantica. Nie jest zly tylko strasznie ciezki:-(. Teraz mala powoli wyrasta z gondoli i szukamy jakiejs lekkiej spacerowki.

6. kicunia83

kicunia83 Początkująca w BB

Witam Ja mam do sprzedania ADBOR ARTE 3x3 . Kolor czerwono kremowy)Jestem z niego bardzo zadowolona. Bardzo dobrze się prowadzi. teraz jesienią - po lesie ( na grzyby) jeżdziliśmy z dzieckiem( 9m.). Latwy wjazd na krawężniki , po piasku itd.
    Mój zestaw sklada się z gondoli , spacerówki i fotelika - również z mozliwością zamontowania na stelażu. Jest wiele dodatków. Do każdej części osłonki; folia przeciwdeszczowa , dodaję śpiworek polarowy - również w kazdej wersji wózka go używałam. Stan wózka jest bardzo dobry , gdyż najczęściej podróżujemy samochodem. Zdjęcia i wszelkie informacje - proszę o kontakt na sosnowska83@op.pl

Poleć forum