Cześć dziewczyny! Szukam odpowiedzi na pytanie , czy któraś z was we wczesnej ciąży nie miała przyrostu estradiolu. Mój estradiol w7dpo wyniósł 103 ( wyjątkowo mało, zawsze miałam około 180 i więcej). Od 3dpo mam zaleconą luteinę. Zrobiłam test ciążowy 11 dpo żeby sprawdzić czy mogę ją bezpiecznie odstawić. Pojawiła się bardzo blada kreska. 12dpo beta HCG wyniosła 60, progesteron 21 a estradiol nadal jest na poziomie 103. W ciąży, którą udało mi się utrzymać estradiol od początku rósł. Bardzo się martwię. Idę dzisiaj powtórzyć betę, estradiol i progesteron. Zaczęłam się zastanawiać czy to może być ciąża pozamaciczna, chociaż mam za sobą straty ale nigdy nie miałam ciąży pozamacicznej .