reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Estrofem a @

Gaj2976

Początkująca w BB
Dołączył(a)
28 Wrzesień 2021
Postów
20
Hej dziewczyny! Lekarz zalecił mi stosowanie estrofemu 1x2 tabletki na poprawę endometrium. Zalecił branie go na stałe. Progesteron odstawiony dzisiaj. Zastanawia mnie, czy estrogen nie zatrzyma wystąpienia miesiaczki? (Cykle stymulowana Lametta)
 
reklama
Hej dziewczyny! Lekarz zalecił mi stosowanie estrofemu 1x2 tabletki na poprawę endometrium. Zalecił branie go na stałe. Progesteron odstawiony dzisiaj. Zastanawia mnie, czy estrogen nie zatrzyma wystąpienia miesiaczki? (Cykle stymulowana Lametta)
I jak zareagowalas na estrofem? Ja mam brac od 2dc przez 14dni zastanawiam sie czy opozni mi lub przyspieszy okres. Lekarz powiedzial, ze powinnam miec obfitsza miesiaczke.
 
A jak u Cb z owulacja? Czy zauwazylas zeby estrofem wplynal negatywnie na owulacje, czyli w jakis sposob ja zaburzyl i sie nie odbyla?
 
Ja mam pcos wiec owulacje zawsze mialam wywolywana clostilbegyt lub letrozol przez półtora roku udalo mi sie miec tylko 4 owulacje ale to wina mojego pcos.. Estrofem bralam od jakiegos czasu i 4 owulacja okazala sie szczęśliwa ponieważ jestem w ciazy w 5 tygodniu. Estrofem kiedyś bralam normalnie ale widocznie nie spelnial swojej funkcji i mialam 2x1 dopochwowo
 
reklama
Do góry